ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Majewski wyśmiewa Polaków angażujących się w wybory w USA

Majewski wyśmiewa Polaków angażujących się w wybory w USA

09.11.2016, godz. 11:24

Wybory w USA to temat, który jest bliski wielu Polakom. Ostatecznie zwyciężył Donald Trump, pokonując Hillary Clinton. Szymon Majewski postanowił skomentować powinien trend, który jest zauważalny w Polsce od czasów kampanii prezydenckiej w USA.

Chociaż Stany Zjednoczone znajdują się wiele kilometrów od Polski i leżą na osobnym kontynencie, wybory na prezydenta USA emocjonują Polaków bardziej, niż na przykład wybory w państwach sąsiedzkich. Szymon Majewski zauważył tą dziwną zależność i z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru postanowił wyśmiać ten trend. Na Facebooku komika pojawił się wpis, któy podsumował zaangażowanie Polaków w wybory w Stanach.

- Polacy tak bardzo ciśnieniują się amerykańskimi wyborami, że właściwie powinni wybierać prezydenta USA. Wyłączyłbym nawet z tego Amerykanów bo są stronniczy - żartuje Majewski. Faktycznie, można odnieść wrażenie, że wybory w USA bardziej interesowały Polaków, niż wybory prezydenckie w Polsce. Być może pokładają nadzieję, w obietnicy, która składana jest od kilkunastu lat - zniesieniu wiz.

Jak myślicie?

Zobacz: Jak amerykańskie gwiazdy zareagowały na zwycięstwo Trumpa?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: