ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Majewski znów wyśmiewa Maślaka: "Wysiadywanie jajek jest bardzo trudne"

Majewski znów wyśmiewa Maślaka: "Wysiadywanie jajek jest bardzo trudne"

22.11.2016, godz. 10:14

Szymon Majewski lubi ponabijać się z celebrytów. Jednym z nich jest Mister Polski 2014, Rafał Maślak. Komik już raz zażartował sobie modela, który robił sobie selfie w pościeli. tym razem Majewski wyśmiał ostatnią sesję Maślaka.

Szymon Majewski lubi sobie w zabawny sposób drwić z celebrytów. Jakiś czas temu sparodiował fotki z wymiętej pościeli, które nagminnie półnagi Rafał Maślak wrzucał do sieci (Szymon Majewski WYZWAŁ Maślaka na POJEDYNEK na seksowne ciała! Co na to Mister Polski?). Wersja Szymona Majewskiego nie była tak ponętna, ale bawiła równie mocno. Maślak posilił się nawet na odpowiedź Szymonowi. Jak widać komikowi, to nie straszne. Znowu postanowił wyśmiać modela.

Tym razem wziął na warsztat ostatnią sesję fotograficzną Maślaka. Niestety nie zrobił sobie zdjęcia stylizowanego na fotkę Mistera Polski, ale to co napisał na Facebooku również bawi. Maślak pochwalił się niedawno zdjęciem z sesji, na którym niczym grecki myśliciel, siedzi w zadumanej pozie na białej kuli. Odziany jest jedynie w samą bieliznę, a całość dopełnia cytat z Epikura.

Majewski w zabawny sposób skomentował całą sytuację. - Gratulacje dla Rafała! Wysiadywanie jajek jest zawsze trudne, ale żeby wysiedzieć jajo dinozaura to już trzeba mieć zaparcie... - czytamy w poście komika. Czyżby Szymek zazdrościł Rafałowi? Jak myślicie?

Zobacz: Kaczoruk kontra Rozenek. Majewski komentuje spór: "Miszczak rozważa rozdzielenie Kuby i Gosi w ramówce"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: