ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Majewski znów wyśmiewa Rozenek. Tym razem chodzi o jej... wiek!

Majewski znów wyśmiewa Rozenek. Tym razem chodzi o jej... wiek!

31.08.2016, godz. 11:55

Szymon Majewski jak zwykle trzyma formę! Zazwyczaj jego żarty stoją na najwyższym poziomie. Nie inaczej było tym razem. Postanowił bowiem, w śmieszny sposób wykpić aferę o prawdziwy wiek Małgorzaty Rozenek. Jak sobie zażartował Z Perfekcyjnej Pani Domu? Sprawdź!

Wiek Małgorzaty Rozenek to bardzo często poruszany przez media temat. Od początku kariery telewizyjnej, Perfekcyjna Pani Domu boryka się ludźmi, którzy uważają, że kłamie na temat swojego wieku. - Wszystko zaczęło się od tego, że kiedyś w jednym z programów podpisano mnie "Małgorzata Rozenek, 41 l.". Ktoś się pomylił, bo miałam wówczas 31 lat. Różne pomyłki się zdarzają. Mam świadomość tego, że wyglądam poważniej, niż wskazywałby mój wiek - mówiła gwiazdka TVN w wywiadzie z serwise Plejada.pl.

Złośliwi twierdzą, że to tylko wymówka i w rzeczywistość Rozenek jest starsza, niż podaje. Z całej tej sprawy postanowił zaśmiać się donośnym głosem sam Szymon Majewski. Wplótł też popularny ostatnio temat danych PESEL, które wyciekły. - Afera z wyciekiem numerów PESEL przybiera na sile. Wycieku PESELI boją się wszyscy, ale najbardziej Małgosia Rozenek - napisał żartobliwie komik.

Śmieszne?

Zobacz: Rozenek ma GRZYBA!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: