ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Mała Ania z Warsaw Shore o swoim pierwszym razie w klipie disco polo!

Mała Ania z Warsaw Shore o swoim pierwszym razie w klipie disco polo!

08.03.2016, godz. 12:23

Ostatnio miałam przyjemność wystąpić w teledysku :) to był mój pierwszy raz :) sprawdzcie jak z Dymex pracowaliśmy na planie :)

Posted by Ania Mała Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy on 7 marca 2016

Mała Ania z Ekipy z Warszawy ma naprawdę parcie na szkło! Nie dość, że bierze udział w piątej edycji Warsaw Shore, gotuje pod okiem Wojciecha Modesta Amaro w Hell's Kitchen, to jeszcze wystąpiła w teledysku disco polo! Zobaczcie jak powstawał klip do nowego hitu Dymexa!

Damian, znany szerzej jako Dymex dopiero stawia pierwsze kroki w świecie disco polo. Jego debiut będzie jednak prawdziwą gratką dla fanów dyskotekowych brzmień! Do tego w pierwszym teledysku Dymexa wystąpi nie kto inny, tylko Mała Ania z Warsaw Shore! Najwidoczniej nie czuje się zmęczona, mimo tego, że występuje w nowej edycji Ekipy z Warszawy oraz gotuje w Hell's Kitchen.

- Ostatnio miałam przyjemność wystąpić w teledysku. To był mój pierwszy raz. Sprawdźcie jak z Dymexem pracowaliśmy na planie - chwali się celebrytka na swoim Facebooku. Ania zamieściła wideo z planu zdjęciowego do klipu do piosenki "Zatańcz dla mnie". - Było ciężko - żali się gwiazda. - Ale muszę powiedzieć, że współpraca jest zajebista, wyszły nam zajebiste ujęcia - zachwala pracę z disco polowcem Ania.

Nie obyło się jednak od negatywnych komentarzy internautów. - Ta to się wszędzie pcha - napisała użytkowniczka Facebooka. - (pisownia oryginalna) Przynajmniej kasy od mamusi nie targam pomysl o tym  - odpisała Mała. Ciekawe ile Dymex zapłacił Małej za występ w teledysku?

Co sądzicie? Będzie hit?

Zobacz: Mała Ania z Warsaw Shore w Hell's Kitchen. Mamy wideo!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: