ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Maleńczuk u Kuźniara: "Nie mogę patrzeć jak współczesna młodzież maszeruje!"

Maleńczuk u Kuźniara: "Nie mogę patrzeć jak współczesna młodzież maszeruje!"

08.11.2016, godz. 14:03
Maciej Maleńczuk, Jarosław Kuźniar
foto: Printscreen Onet

Maciej Maleńczuk był gościem nowego programu Jarosława Kuźniara. Muzyk wypowiedział się na temat obecnych nastrojów społeczno-politycznych, panujących w naszym kraju. Skrytykował młodzież zachłyśniętą nowymi ideologiami, którzy zamiast się bawić, wolą maszerować w marszach.

Maciej Maleńczuk był gościem w programie Onet Rano Jarosława Kuźniara. Dziennikarz zapytał muzyka o obecną sytuację panującą w kraju. Maleńczuk odparł, że z perspektywy artysty spoza mainstreamu jest to moment, w którym może się zaktywizować. - To jest nasza odpowiedzialność. Do pewnego stopnia właśnie od tego jesteśmy - powiedział Maleńczuk.

Kuźniar zapytał czy za pomocą muzyki można zmienić społeczeństwo. - Ci którzy są po naszej stronie, mają już te głowy pootwierane, a ci którzy są przeciwko, z pewnością dla nas tej głowy nie otworzą - stwierdził gwiazdor. - Ponieważ wyznawcy nowych ideologii politycznych, są niezwykle agresywni, chamscy i nie zwracają uwagi na nic dookoła - stwierdził Maleńczuk. - Nie mogę patrzeć jak współczesna młodzież maszeruje - denerwuje się muzyk. - Jak ja miałem 20 lat , to ja chciałem tańczyć, a nie maszerować - dodaje ze śmiechem. Maleńczuk znajduje jednak rozwiązanie.  - Mam wrażenie, że może jakiś sport by ich wyluzował - żartuje.

Zgadzacie się z Maleńczukiem?

Zobacz: Maciej Maleńczuk dla Super Expressu: Do PiS doskonale pasuje disco polo

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: