ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Małgorzata Kożuchowska dostała od synka Jasia prezent. "Zapamiętam to do końca życia"

Małgorzata Kożuchowska dostała od synka Jasia prezent. "Zapamiętam to do końca życia"

02.06.2017, godz. 09:55
Małgorzata Kożuchowska
foto: EAST NEWS

Małgorzata Kożuchowska z okazji Dnia Mamy dostała od synka piękny prezent. Jaki to był podarunek i czym mały Jaś tak wzruszył swoją mamę?

Małgorzata Kożuchowska od kilku lat przeżywa dobrą passę. W życiu zawodowym wszystko układa się wspaniale, a seriale, w których gra, cieszą się milionową oglądalnością. Jednak co ważniejsze, Kożuchowskiej świetnie się układa w życiu prywatnym. Aktorka jest szczęśliwą mamą małego Jasia, który stał się jej całym światem.

Chłopczyk celebrował w tym roku Dzień Mamy. Aktorka otrzymała od niego piękny prezent – dwie małe rączki odciśnięte na papierze i oprawione w ramkę. Nie była to jedyna radość, jaką sprawił swojej mamie!

„Dzień wcześniej, 25 maja, Bartek [mąż – przyp. red] poszedł wcześniej do pracy. Ja też szykowałam się do pracy. Nagle Jaś spojrzał na mnie w lustrze i powiedział: „Jesteś śliczna”. To był pierwszy komplement, jaki dostałam od swojego syna, który teraz ma dwa lata i siedem miesięcy. Zapamiętam to do końca życia” - powiedziała aktorka Agnieszce Jastrzębskiej w rozmowie dla Dzień Dobry TVN.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: