ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Małgorzata Kożuchowska nie zagra w Listach do M. Była pewna, że dostanie tę rolę!

Małgorzata Kożuchowska nie zagra w Listach do M. Była pewna, że dostanie tę rolę!

20.11.2016, godz. 08:18
Małgorzata Kożuchowska
foto: © AKPA

Małgorzata Kożuchowska była pewna, że czeka ją świetlana przyszłość i same najlepsze role, zwłaszcza, że dostała odznaczenie od prezydenta Andrzeja Dudy. Niestety, póki co może robić karierę w TVP i Rodzince.pl, TVN nie planuje zatrudnić aktorki do produkcji Listów do M., w których drugiej części zagrała główną rolę.

Małgorzata Kożuchowska, znana z bohaterskiej śmierci Hanki Mostowiak w kartonach, głównej roli w serialu Rodzinka.pl oraz Druga szansa, swoich prawicowych poglądów i sympatii do obecnej władzy, nie otrzymała roli w Listach do M. Dla aktorki jest to spore zaskoczenie, ponieważ była gwiazdą drugiej odsłony produkcji, a teraz nie pojawi się wcale! Na szczęście otrzymała niedawno Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski i chociaż nie do końca wiadomo za co, to z całą pewnością jest to cenna nagroda dla aktorki. Dodajmy tylko, że odznakę otrzymał wcześniej między innymi Andrzej Wajda czy Jerzy Hoffman.

- To dla niej spory policzek - komentuje usunięcie Kożuchowskiej z Listów do M. jej znajomy w rozmowie z Faktem - Jest zdania, że aktorkom w jej wieku nie jest już tak łatwo dostać rolę na dużym ekranie. Widząc sukces "Drugiej szansy" była przekonana, że teraz dostanie każdą rolę.

Zobacz: Renata Kaczoruk zyskała na Azja Express

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: