ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Małgorzata Rozenek broni Azja Express: "Ten program nie dotyczy spraw zamożności"

Małgorzata Rozenek broni Azja Express: "Ten program nie dotyczy spraw zamożności"

31.08.2016, godz. 10:13
Małgorzata Rozenek w programie Azja Express
foto: print screen Instagram

Programowi "Azja Express" jeszcze przed jego emisją zarzucono hipokryzję. Co na ten temat uważa Małgorzata Rozenek? "Ten program nie dotyczy spraw zamożności" - twierdzi Perfekcyjne.

Pierwszy odcinek programu Azja Express zobaczymy dopiero w środę 7 września 2016 roku o godzinie 21:30. Tymczasem już na kilka tygodni przed programem zrobiło się o nim głośno dzięki wypowiedziom, biorących w nim udział uczestników. Najwięcej zamieszania wzbudził wywiad Hanny Lis, w którym prezenterka przyznała, że po wizycie w Azji jest w stanie zadowolić się butami za 60 złotych. Teraz w obronie programu stanęła Małgorzata Rozenek. W rozmowie z reporterką superexpress.tv Perfekcyjna podkreśliła, że Azja Express jest wspaniały, bo "TVN robi najlepsze programy od lat". Partnerka Majdana wytłumaczyła również, że nowe show nie dotyczy kwestii zamożności i biedy.

- Ten program nie dotyczy spraw zamożności. W trakcie nagrywania programu nie dotykaliśmy takich sfer. To jest program, który pokazuje cudowną kulturę tych czterech krajów, w których byliśmy. (...) I szczerze mówiąc, nikt nie myślał o aspekcie finansowym w trakcie tego programu. To jest program, który naprawdę pokaże Azję - wyznała nam Małgorzata Rozenek.

ZOBACZ: Lis: Zostałam bez pieniędzy z dwójką dzieci i chorą mamą

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: