ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan muszą powtórzyć wesele! Co się stało?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan muszą powtórzyć wesele! Co się stało?

21.09.2016, godz. 05:00
RADOSŁAW MAJDAN, MAŁGORZATA ROZENEK
RADOSŁAW MAJDAN, MAŁGORZATA ROZENEK foto:

Oj, biedni ci państwo Majdanowie. Jak dowiedział się "Super Express", Małgosia Rozenek (38 l.) i Radek Majdan (44 l.) mają poprawkę - młoda para musi wyprawić drugie wesele. Oboje po prostu zapomnieli zaprosić na swój ślub kilka bliskich osób. Dlatego postanowili wyprawić jeszcze jedną huczną imprezę.

Ślub i weselisko Majdanów do tej pory jest mocno komentowane. Nie zawsze pochlebnie. Wielu znajomych i przyjaciół pary jest mocno zawiedzionych, że nie dostało zaproszenia.

- Zaprosili celebrytów, a zapomnieli o bliskich osobach, z którymi się znają nawet wiele, wiele lat, które wspierały ich w początkach kariery. Brak zaproszeń na ślub tłumaczą tak: "uleciało mi z głowy zaproszenie ciebie" i takich osób jest 30-40 - zdradza nam bliska znajoma Majdana. - Dlatego dla tych osób, np. piłkarzy z Polonii, kolegów ze szkoły, menedżerów, para postanowiła urządzić oddzielną dwudniową imprezę - dodaje nasz rozmówca.

Już w październiku w hotelu Czarny Potok w Krynicy, w którym początkowo miał odbyć się ślub, para planuje zorganizować imprezę.

- To będzie takie miniwesele, pierwszego dnia huczna impreza, dobre jedzenie, alkohol i tańce, a drugiego relaks w spa - cieszy się nasz informator.

Zobacz: Małgorzata Rozenek goni męża! [ZDJĘCIA]

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: