ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Małgorzata Rozenek królową Azja Express? Perfekcyjna przyćmiła innych uczestników!

Małgorzata Rozenek królową Azja Express? Perfekcyjna przyćmiła innych uczestników!

08.09.2016, godz. 10:44
Małgorzata Rozenek królową Azja Express
foto: Agencja TVN/x-news

Pierwszy odcinek Azja Express należał do Rozenek i Majdana. Scen z ich udziałem było najwięcej, a internauci na portalach społecznościowych najczęściej komentują teksty Perfekcyjnej. Jak na ich tle wypadli pozostali? Bez dwóch zdań - reszta uczestników Azja Express została przyćmiona przez Rozenek

Tuż po emisji 1. odcinka Azja Express internet rozszumiał się przede wszystkim komentarzami na temat tekstów Małgorzaty Rozenek. Nie da się ukryć, że Perfekcyjna przyćmiła zachowania innych uczestników. Dlaczego? Pudrowanie noska połączone z dramatycznymi wyborami typu "Radzio brać te legginsy?! A te?" , oraz zwrotami do ukochanego typu "Bierz go, bierz go!" zostały umiejętnie zmontowane. Zresztą nawet Rozenek po zakończeniu show stwierdziła, że jest "królową przypałów". O tym, że Perfekcyjna będzie królową programu, mówiło się od dawna. Przypuszczenia te potwierdziły się po emisji pierwszego odcinka. I nie chodzi tu tylko o osławioną scenę, w której Lady Rozenek tłumaczy dzieciom w Azji, kim jest ona i jej ukochany. Zwrot "He is David Beckham. Me is Victoria Beckham. In Poland" wszedł do kanonu programu. Internauci ochoczo wyciągnęli najzabawniejsze zachowania i teksty Małgorzaty Rozenek. Poniżej umieszczamy kilka przykładów:

 

Kolejną cechą, która może sprawić, że widzowie pokochają Rozenek jest jej... zachrypnięty głos. Próbkę tego wokalu usłyszycie na poniższym nagraniu:

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: