ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Małgorzata Rozenek-Majdan w reality show?

Małgorzata Rozenek-Majdan w reality show?

15.05.2017, godz. 11:40
MAŁGORZATA ROZENEK - MAJDAN Z RODZINĄ
MAŁGORZATA ROZENEK - MAJDAN foto: EAST NEWS

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław dostaną własny reality show? W mediach aż huczy od plotek na ten temat. Czy były mąż "Perfekcyjnej" zgodzi się na pokazywanie dzieci w telewizyjnym show?

Z kamerą u Majdanów? Portale plotkarskie co rusz donoszą o nowym projekcie Małgorzaty Rozenek-Majdan. "Sekretny projekt będzie miał premierę na początku czerwca" - czytamy we "Fleszu". Czy to oznacza, że już niedługo zobaczymy życie Małgoni i Radosława w odzierającym z prywatności reality show? Faktem jest, że "Perfekcyjna" uwielbia dzielić się z fanami swoim życiem. W tym roku internauci mogli śledzić na Instagramie m.in. Wielkanoc Majdanów w Norwegii oraz ich długi weekend. To jednak nie wszystko. Małgorzata wrzuca do sieci zdjęcia z rodzinnych spacerów, podróży autem, czy po prostu ze wspólnego siedzenia na kanapie. Na pytanie o to, czy myśli o reality show ze swoim udziałem, odpowiedziała:

- Lubię pracować z Radosławem, Azja pokazała, że my się świetnie przed kamerą uzupełniamy. Są różne pomysły, różne propozycje, wszystkie rozważamy, bardzo uważnie, spokojnie - słowa Rozenek przytacza tygodnik "Na Żywo".

Czy były mąż Perfekcyjnej zgodzi się na udział synów w reality show?

Przypomnijmy, że dzieci Małgorzaty - Staś i Tadeusz - to synowie jej byłego męża Jacka Rozenka. Jako ojciec ma wpływ na ich przyszłość. Jeśli "Perfekcyjna" chciałaby pokazać synów w reality show, musiałaby najpierw uzyskać zgodę byłego męża. Jak czytamy w "Na Żywo" takie porozumienie byłoby możliwe.

- Wiem, jak rozmawiać z małżonką, by nasze relacje były tak samo dobre, jak dotychczas. Dla dobra dzieci idziemy na kompromisy - powiedział Jacek Rozenek w rozmowie z tygodnikiem.

ZOBACZ: Nogi Rozenek wzbudziły oburzenie internautów: "Zemsta grafika nieudacznika"

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: