ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Małgorzata Rozenek nie wstaje z łóżka za mniej niż 30 000 zł

Małgorzata Rozenek nie wstaje z łóżka za mniej niż 30 000 zł

07.07.2017, godz. 02:00
MAŁGORZATA ROZENEK MAJDAN
MAŁGORZATA ROZENEK MAJDAN foto:

Małgosia Rozenek-Majdan (39 l.) to gwiazda numer 1. Nic dziwnego, że zaczęła się cenić. Perfekcyjna Pani Domu nie wychodzi już z domu, jeśli producenci programów i imprez nie zapłacą jej co najmniej 30 tys. zł. Jeśli u jej boku ma wystąpić Radek Majdan (45 l.), cena wzrasta do 50 tys. zł.

Jeszcze pięć lat temu prawie nikt o niej nie słyszał. Małgosia była jedynie żoną znanego aktora Jacka Rozenka (48 l.). Ale sławą już dawno prześcignęła swojego eks i sama jest dziś jedną z największych gwiazd TVN. Poprowadziła kilka różnych programów, a gdy została uczestniczką show "Azja Express", jej nowe, komiczne oblicze pokochała cała Polska. Po ślubie z Radkiem Majdanem jest na jeszcze większym topie. Nic dziwnego, że Małgosia chce na tym zarobić. Jak dowiedział się "Super Expres", za każdy projekt z jej udziałem trzeba jej dziś zapłacić co najmniej 30 tys. zł. Małgosia jest w stanie otrzymać tyle za jeden dzień pracy, a nawet... za jeden wieczór.

- Małgosia nie rusza się z domu, jeśli nie dostanie za to 30 tys. zł. To jej nowa stawka za prawie wszystko: udział jako gościa programie telewizyjnym, pojawienie się na promocji jakiegoś produktu czy prowadzenie imprezy - mówi nam osoba z produkcji jednego z programów Małgosi.

Rozenek jeszcze więcej zarobi, gdy pojawi się w duecie z Radkiem Majdanem. Za ich wspólny udział w programie telewizyjnym inkasują aż 50 tys. zł. Tyle samo są w stanie zarobić w jeden wieczór, prowadząc wspólnie imprezę. Opłacało się wziąć ślub.

ZOBACZ: Rozenek w okularach! Perfekcyjna ma ogromną wadę wzroku

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: