ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Małgorzata ROZENEK po METAMORFOZIE - ZOSTAWIŁA u specjalistów już PONAD 50 TYS. ZŁOTYCH?

Małgorzata ROZENEK po METAMORFOZIE - ZOSTAWIŁA u specjalistów już PONAD 50 TYS. ZŁOTYCH?

26.08.2012, godz. 08:57
małgorzata rozenek
foto: AKPA

Małgorzata Rozenek wyszła z cienia swojego męża i to ona jest teraz bardziej popularna w ich małżeństwie. Jak się okazuje żona aktora Jacka Rozenka wiele zapłaciła, aby rewelacyjnym wyglądem osiągnąć sukces. Jest perfekcyjna i to nie tylko jako pani domu. Ile mogła zapłacić za swoją przemianę? Prawdopodobnie zostawiła u specjalistów już 50 tysięcy złotych!

Jak się okazuje wizerunek Małgorzaty Rozenek to jednak nie tylko dzieło natury. Ponoć żona Jacka Rozenka przeszła kilka zabiegów i zostawiła u specjalistów "kilka" tysięcy złotych.

Ewa Chodakowska, instruktorka celebrytów, zamieściła na Facebooku zdjęcia z Małgorzatą. To ona odpowiada za płaski brzuch, talię osy oraz smukłe nogi Rozenek. - Gosia to taka kokietka, ale zawsze te najbardziej perfect, mają sobie najwięcej do zarzucenia - napisała na portalu społecznościowym.

- Utarło się, że kura domowa musi być zaniedbana, z nadwagą. A nie musi tak być. Moja figura to uboczny efekt treningów - śmieje się gwiazda TVN.

Rozenek zaczęła zmieniać swój wygląd w 2008 roku. Specjaliści twierdzą, że koszty botoksu i innych zabiegów, które miała na twarzy, dają dotychczas sumę około 30 tys. zł. Wszystkie korekty trzeba bowiem powtarzać co 8 miesięcy. Jak dowiedział się "Super Express", zabieg powiększania piersi glikozoaminoglikanem kosztuje ponad 10 tys. zł! On też musi być przynajmniej raz do roku uzupełniany. - Patrząc na obecne zdjęcia Pani Rozenek, widać wyraźnie powiększone piersi. Nie wyglądają jak po wkładkach silikonowych. Najprawdopodobniej uwydatniła je kwasem hialuronowym - powiedział Piotr Kaszubski, właściciel kliniki medycyny estetycznej. - Za pomocą toksyny botulinowej, czyli botoksu, podniosła powieki, zlikwidowała zmarszczki na czole oraz kurze łapki. Patrząc na jej zdjęcia z przeszłości, można zobaczyć, że poprawiła kształt kości policzkowych oraz uwydatniła górną wargę kwasem hialuronowym - dodał.Więcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/malgorzata-rozenek-wydala-30-tysiecy-zlotych-na-operacje-plastyczne_274785.html
- Za pomocą toksyny botulinowej, czyli botoksu, podniosła powieki, zlikwidowała zmarszczki na czole oraz kurze łapki. Patrząc na jej zdjęcia z przeszłości, można zobaczyć, że poprawiła kształt kości policzkowych oraz uwydatniła górną wargę kwasem hialuronowym - tłumaczył nam Piotr Kaszubski, właściciel Kliniki Medycyny Estetycznej.

Ze starych zdjęć łatwo wywnioskować, że Małgorzata zostawiła także sporo pieniędzy u dentysty. Aparat ortodontyczny plus wizyty to koszt około 10 tys. zł.

Rozenek na każdym kroku podkreśla, że nikt nie ingerował w jej wygląd i  zdradza, w jaki sposób dba o swój wygląd. - Dobrze się odżywiam i wysypiam. Piję dużo wody i jeżdżę konno - powiedziała.

Jeśli podejrzenia ekspertów byłyby prawdziwe, prawdopodobnie Małgorzata zostawiła u specjalistów już ponad 50 tys. złotych!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: