ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Małgorzata Rozenek POKAZAŁA zdjęcie z dnia ŚLUBU [ZOBACZ]

Małgorzata Rozenek POKAZAŁA zdjęcie z dnia ŚLUBU [ZOBACZ]

10.09.2016, godz. 15:18
Rozenek i Majdan
Rozenek i Majdan foto: Super Express

Piekna, upalna sobota. To włałśnie dziś Małgorzata Rozenek i jej ukochany Radek Majdan powiedzą sobie "TAK" i połączą się już na całe życie! Ten dzień będzie dla nich wyjątkowy, czekali na niego długo. Ale nawet w tym tak zajętym dniu pełnym przygotowań do ślubu Rozenek znalazła chwilę dla fanów. Napisała do nich kilka słów.

To już dziś Małgorzata Rozenek i Radek Majdan zostaną małżeństwem. W pięknym Konstancinie powiedzą sobie "TAK" w obecności świadków i zaproszonych gości, swoich najbliższych i przyjaciół. Ale Małgosia Rozenek nie tylko oczekuje na wsparcie bliskich w tak pięknym dniu, ale i ... fanów. Na swoim Instagramie ukochana Majdana napisała do swoich wielbicieli kilka słów: - Kochani, bądźcie dzisiaj z nami myślami i trzymajcie za nas kciuki - poprosiła gwiazda. A do wpisu dodała zdjęcie ze ślubnych przygotowań. Co na nim jest? Ogromne litery ustawione w równym szeregu, tworzące napis: MR & RM. Widać, że wszystko zostało wykonane i przygotowane perfekcyjnie, jak na Perfekcyjną Panią Domu przystało. Prawda, że miejsce ślubu Rozenek i Majdana wygląda uroczo?

Sprawdź: ŚLUB Rozenek i Majdana. W jakiej sukni panna młoda weźmie ślub? [WIDEO]

Fani bardzo ucieszyli się z wpisu Rozenek. Wszyscy jak jeden mąż, życzą młodej parze wiele miłości i szczęścia na nowej drodze życia.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: