ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Małgorzata Rozenek przekaże suknię ślubną na aukcję WOŚP

Małgorzata Rozenek przekaże suknię ślubną na aukcję WOŚP

20.11.2016, godz. 08:37
Majdan i Rozenek
Radosław Majdan w 2016 roku poślubił Małgorzatę Rozenek foto: © AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się przeznaczyć jedną ze swoich sukien ślubnych na cele charytatywne. Gwiazda TVN podczas ślubu z Majdanem wystąpiła w kilku kreacjach. Jedna z nich trafi na aukcję WOŚP.

Małgorzata Rozenek nie zamierza zatrzymywać sukni ślubnych na pamiątkę. Gwiazda TVN postanowiła jedną z kreacji zwrócić projektantce Ewie Minge, która z kolei przekaże ją na aukcję charytatywną. Drugą ze swoich sukni zamierza z kolei oddać na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To szlachetny gest i Rozenek chce w ten sposób pomóc innym.

- Choć niejedna panna młoda swój ślubny strój traktuje jako pamiątkę,to Gosia uważa, że te piękne suknie tylko zalegają jej w szafie. Tymczasem wystawiając je na aukcje, pomoże innym. - mówi informator Faktu.

Również Agnieszka Szulim jedną ze swoich sukni ślubnych wystawiła na licytację. Kwota ze sprzedaży, podobnie jak 80 tysięcy złotych, otrzymane od weselnych gości, zostały wpłacone na leczenie chorego chłopca oraz konto Fundacji Viva! Akcja dla zwierząt, koordynującej projekt Adopciaki.pl - tak przynajmniej mówiła gwiazda w rozmowie z Party.

Zobacz: Renata Kaczoruk zyskała na Azja Express

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: