ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Małgorzata Rozenek kupuje w Biedronce? Zachwycona mopem

Małgorzata Rozenek kupuje w Biedronce? Zachwycona mopem

20.03.2017, godz. 15:34
Małgorzata Rozenek w reklamie Biedronki
foto: PrintScreen YouTube

Małgorzata Rozenek w Biedronce sprząta na wiosnę? Tak - taka jest właśnie nowa reklama popularnej sieci handlowej. Rozenek w mieszkaniu stylizowanym na mieszkania Amerykanów z lat 60-tych XX wieku stwierdza, że "to będzie wyjątkowa wiosna".

Małgorzata Rozenek sprząta w reklamie Biedronki! To właśnie ten spot bije od kilku dni rekordy popularności na YouTube. Biedronka postanowiła zatrudnić kojarzoną z programem "Perfekcyjna Pani Domu" celebrytkę do reklamowania środków czystości. „Dobry wybór produktów do sprzątania domu to połowa sukcesu. Wtedy reszta dzieje się w mgnieniu oka" – radzi Perfekcyjna Pani Domu w spocie kampanii dyskontu.

Reklama utrzymana jest w słodko-cukierkowym klimacie. Różowa pralka, jasnoniebieska kuchania i Rozenek ubrana w spódnicę i bluzkę przypominającą strój Kopciuszka z disneyowskich produkcji. Wystrój wnętrz przypomina również sytlistykę amerykańskich mieszkań z lat 50- i 60-tych XX wieku. Na koniec spotu, Rozenek z uśmiechem na ustach stwierdza, że "To będzie wyjątkowa wiosna".

Przypomnijmy, że program "Perfekcyjna Pani Domu" już dawno zniknął z anteny. Nie oznacza to jednak, że Małgorzata Rozenek zniknęła z telewizji! W wiosennej ramówce TVN Style zobaczyć ją można w nowym programie "W dobrym stylu". Rozenek prezentuje w nim porady z zakresu przygotowywania przyjęć, dekorowania wnętrz, remontów, aranżacji przestrzeni czy niespodziewanego spotkania ze znajomymi.

ZOBACZ: Rozenek w "Playboyu"? Znamy odpowiedź

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: