ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Małgorzata Rozenek - wiek Perfekcyjnej według Kaczoruk to aż...

Małgorzata Rozenek - wiek Perfekcyjnej według Kaczoruk to aż...

25.10.2016, godz. 15:22
Małgorzata Rozenek
foto: © AKPA

Renata Kaczoruk ujawniła prawdziwy wiek Małgorzaty Rozenek?! Rozzłoszczona narzeczona Wojewódzkiego nie zawahała się wyznać, że Perfekcyjna jest starsza od niej o... 17 lat!

Renata Kaczoruk w emocjonalnym wpisie na Facebooku skrytykowała zachowanie Małgorzaty Rozenek-Majdan. To już kolejna bitwa w wojnie między celebrytkami. Jeszcze trochę, a spór posłuży jako inspiracja do scenariusza kolejnego odcinka "Mody na sukces". Zanim to jednak nastąpi wróćmy do drobnych złośliwości ze strony Renaty Kaczoruk. Modelka obrażona tym, że Rozenek nazwała ją w programie "suką", wypomniała Perfekcyjnej wiek. Jak wiadomo, Małgorzata Rozenek na początku swojej kariery miała duży problem z tym, aby przyznać się do wieku. W mediach pojawiło się wiele spekulacji na ten temat, z rozwianiem których Perfekcyjna się nie spieszyła.

Tymczasem Renata Kaczoruk we wpisie na Facebooku stwierdziła, że jest młodsza od Małgorzaty Rozenek o 17 lat. Narzeczona Wojewódzkiego ma 30 lat. Z protego rachunku wynika, że Małgorzata Rozenek zdaniem Kaczoruk ma... 47 lat!

ZOBACZ: Rozenek SZCZERZE o swoim in vitro. Skrytykowała metodę Kożuchowskiej!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: