ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Małgorzata Rozenek wróciła z wakacji. Teraz ciężko pracuje [ZDJĘCIA]

Małgorzata Rozenek wróciła z wakacji. Teraz ciężko pracuje [ZDJĘCIA]

26.07.2016, godz. 09:06
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek w tym roku wypoczywała z Radosławem Majdanem na Riwierze Francuskiej. Po wakacjach jednak ostro zabrała się do pracy. foto:

Małgorzata Rozenek zakończyła wakacyjny odpoczynek. Razem z Radosławem Majdanem wrócili już z Wenecji i wzięli się do pracy. Zobaczcie, nad czym teraz pracuje Małgorzata Rozenek!

Dla Małgorzaty Rozenek czas wypoczynku się skończył. W tym roku i tak spędziła bajkowy urlop - razem z Radosławem Majdanem udali się do Saint Tropez i Wenecji! Towarzyszyły im oczywiście dzieci Małgosi. Prezenterka chętnie dzieliła się na Instagramie zdjęciami z urlopu, który przypominał wakacje hollywoodzkich gwiazd.

Po romantycznym wypoczynku przyszedł czas na obowiązki. Rozenek przygotowuje się do jesiennego sezonu w telewizji. Zobaczcie, jak ciężko pracuje! Bierze udział w sesjach zdjęciowych, przygotowuje nowy poradnik, wkrótce zacznie zdjęcia na planie nowego programu.

Jesienią Małgorzata Rozenek poprowadzi na antenie TVN Style program "Małgorzata Rozenek Domowo", w którym będzie udzielać porad na temat gotowania i odnawiania domu. Wszystko wskazuje również na to, że będzie drugi sezon programu "Projekt Lady".

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: