ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Maliniak uczy się Biblii na pamięć, bo traci wzrok!

Maliniak uczy się Biblii na pamięć, bo traci wzrok!

20.07.2016, godz. 11:16
Źródło: "Super Express"

Roman Kłosowski znany głównie z roli Maliniaka w kultowym "Czterdziestolatku", od jakiegoś czasu cierpi z powodu pogarszającego się wzroku. Aktor niemal całkowicie stracił zdolność widzenia. Z powodu choroby wycofał się z życia zawodowego. Postanowił jednak podjąć wysiłek i wziął udział w wyjątkowym projekcie!

Któż nie pamięta kultowego Maliniaka, kolegi z budowy inżyniera Karwowskiego z serialu komediowego "Czterdziestolatek". Aktor wcielający się w tą postać, Roman Kłosowski od pewnego czasu walczy z chorobą wzroku. Jego oczy zaatakowała zaawansowana zaćma. Mimo operacji, możliwość widzenia aktora się pogarsza. Jakiś czas temu postanowił skończyć swoją karierę. Wrócił jednak do zawodu z powodu wyjątkowego projektu.

Mowa o Biblii Audiobooku Superprodukcji. W nagrywanie Starego i Nowego Testamentu zaangażowało się ponad 300 artystów, w tym Roman Kłosowski. Problemy ze wzrokiem nie stanęły na przeszkodzie. Pan Roman uczył się fragmentów Biblii na pamięć ze słuchu i dopiero je wygłaszał. Może się to wydawać trudne, ale dla aktora to żaden problem! Zresztą zobaczcie nasze wideo!

Zobacz: Andrzej Kopiczyński poleci śmigłowcem do nowego domu

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: