ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Mama Ani Przybylskiej w pierwszym wywiadzie po śmierci córki. "Już nie odpowiedziała, tylko spod powiek popłynęły jej dwie łzy"

Mama Ani Przybylskiej w pierwszym wywiadzie po śmierci córki. "Już nie odpowiedziała, tylko spod powiek popłynęły jej dwie łzy"

16.07.2016, godz. 16:10
Anna Przybylska
foto: Super Express

Śmierć Anny Przybylskiej wstrząsnęła Polakami, ale przede wszystkim jej rodziną. Dopiero teraz mama gwiazdy zdecydowała się udzielić pierwszego wywiadu po jej śmierci. Przeczytaj, co mama Ani Przybylskiej powiedziała w poruszającym wywiadzie.

W sobotę, 16 lipca, w Wysokich Obcasach ukazał się pierwszy wywiad mamy Anny Przybylskiej po jej śmierci. Mama gwiazdy, Krystyna Przybylska, wspomina w nim ostatnie chwile swojej córki i nie ukrywa, że było to bardzo ciężkie doświadczenie. Anna Przybylska do końca starała się być pogodna i życzliwa. Jej mama czuła, gdy nadchodziły ostatnie chwile córki. - Kiedy nadeszły ostatnie dni, czułam, że to już. Tak zwyczajnie, jak matka. W czwartek Agnieszka (siostra Anny Przybylskiej) zabrała Anię na wózku i gdzieś pojechały. Nie było ich cztery godziny, a ja się denerwowałam. Komórek oczywiście nie odbierały. Okazało się, że pojechały tylko na lody, a potem Anię - jak nie ją - naszło na zakupy. Po powrocie nakrzyczałam na nie, jak za młodzieńczych lat. W sobotę była przepiękna pogoda. Patrzyliśmy na morze. Odbywały się jakieś zawody żeglarskie. Nakryliśmy Anię kołdrą, kocem, nałożyliśmy jej czapkę. Ania kazała nam patrzeć na słońce, na wodę, na te żaglówki - powiedziała mama Anny Przybylskiej.

Dzień śmierci Anny jej mama pamięta bardzo dokładnie. Był to 5 października 2014 roku. - Wieczorem przyszła pielęgniarka z hospicjum. Zaczęła mnie namawiać: "Krysiu, idź do domu, odpocznij trochę". Ale nie chciałam. Ania też mówiła: "Mamuś, proszę cię, nie idź". Chyba też już to czuła. Poszłam nawet na chwilę do góry, chciałam chwilę poleżeć, ale zaraz zeszłam z powrotem. Musiałam przy niej być. W niedzielę nad ranem pielęgniarka wychodziła na następny dyżur, zrobiłam jej kawę i kanapkę, wróciłam do Ani i zobaczyłam, że odchodzi. Jak ktoś to wcześniej już widział, to wie. Nosek się jej wyciągnął, ręce się zrobiły takie... inne. Oddech miała cichutki, łapała powietrze jak taki malutki ptaszek albo ryba, która szuka wody. Wyglądała jak mała śpiąca laleczka - już taka malutka, drobniutka. Siedzieliśmy przy niej z Jarkiem i Agnieszką. Jeszcze wstałam, wzięłam ją za rękę i szepnęłam: "Dziecko, nic się nie martw, wszystko będzie dobrze". Już nie odpowiedziała, tylko spod powiek popłynęły jej dwie łzy. Może mnie jeszcze usłyszała? Umarła o 15.18 - powiedziała Krystyna Przybylska.

Zobacz: Anna Przybylska znała nową przyjaciółkę Bieniuka

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: