ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Mama Anny Przybylskiej o jej dzieciach: "Czy tęsknią? Tego nawet nie można sobie wyobrazić"

Mama Anny Przybylskiej o jej dzieciach: "Czy tęsknią? Tego nawet nie można sobie wyobrazić"

17.07.2016, godz. 13:39
anna przybylska
foto: AKPA

We wzruszającym wywiadzie mama Anny Przybylskiej wyjawiła, jak wyglądały ostatnie dni i chwile życia jej córki, a także opowiedziała o jej dzieciach. Te słowa chwytają za serce!

Mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska, po raz pierwszy od śmierci swojej córki zdecydowała się udzielić wywiadu. Zrobiła to, by nie powtarzano nieprawdziwych informacji na temat choroby Anny. We wzruszającej rozmowie z Wysokimi Obcasami Krystyny Przybylska opowiedziała, jak wyglądały ostatnie dni i chwile życia jej córki, a także zdradziła, jak radzą sobie jej dzieci - Szymon, Jaś i Oliwia.

Najmocniej związany z mamą był Szymon i to on najbardziej przeżył jej śmierć. Najmłodszy Jaś pamiętaj ją przede wszystkim ze zdjęć i często o nią pyta. - Jasiu, wiadomo, pamięta niewiele (...) Niedawno w moim telefonie zobaczył zdjęcie Ani: "O, masz moją mamę. A wiesz co, ona jest w niebie, ale mnie nie widzi". Albo nagle pyta: "Oj, to moja mama przyjdzie w końcu od tej Bozi czy nie?" - powiedziała Krystyny Przybylska. - Czy tęsknią? Tego nawet nie można sobie wyobrazić. Oliwka, jak razem leżymy wieczorem w łóżku, potrafi się przytulić i powiedzieć: "Babciu, ja ciebie tak kocham, tak pachniesz moją mamą". To ja jej mówię: "Wiem, dziecko. Ty pachniesz moją córką". I tak sobie leżymy. I ja naprawdę czuję, jakbym Anię obejmowała - dodała.

Zobacz: Mama Ani Przybylskiej w pierwszym wywiadzie po śmierci córki. "Już nie odpowiedziała, tylko spod powiek popłynęły jej dwie łzy"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: