ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Mama Anny Przybylskiej opublikowała wzruszający list

Mama Anny Przybylskiej opublikowała wzruszający list

05.10.2016, godz. 08:19
Anna Przybylska
foto: Fotomontaż SE.pl

Mama Anny Przybylskiej opublikowała wzruszający wpis. Krystyna Przybylska zaapelowała o wsparcie podczas Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej. Wspomniała też odejście córki "Osobiście po stracie mojej ukochanej Anki doceniam każdy dzień".

Krystyna Przybylska tuż przed 2. rocznicą śmierci córki opublikowała na oficjalnej stronie aktorki wzruszający wpis. Mama Przybylskiej przypomniała o obchodzonym 10 października Światowym Dniu Hospicjów i Opieki Paliatywnej i zachęciła do udziału w koncercie Głosy dla Hospicjum. Wspomniała również zmarłą córkę.

- Kochani moi! Już za kilka dni po raz wtóry obchodzić będziemy Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej. Nie jest to oczywiście święto na miarę radosnych dni Bożego Narodzenia czy też Świąt Wielkanocnych. W tym dniu nie mamy myśleć o prezentach, smakołykach i wypoczynku. W tym dniu szczególnie powinniśmy pochylić się nad ludzkim cierpieniem i przemijaniem. Naturalnie w natłoku codzienności nie ma zbyt wiele czasu, by o tym myśleć, lecz samo to, że nie będziemy tego robić nie będzie oznaczało, że ta sfera ludzkiego życia nas w końcu nie dotknie, a wtedy może być już za późno. Każdego z Was z osobna namawiam, byście w tych pięknych jesiennych dniach października znaleźli w sobie iskrę człowieczeństwa, która pozwoli Wam spojrzeć na życie własne, jak i otaczających nas bliźnich, z pewnym dystansem i świadomością, że to co dziś mamy, jutro może być już niemożliwą do odzyskania przeszłością. Osobiście po stracie mojej ukochanej Anki doceniam każdy dzień, który mogę spędzić z córką Agnieszką, zięciem, wnukami, mężem i z pozostałymi życzliwymi bliskimi, których mam wokół siebie i każdy z takich dni uważam za wyjątkowy dar od Boga. - czytamy słowa Krystyny Przybylskiej, opublikowane na oficjalnej stronie aktorki.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku po długiej walce z rakiem trzustki.

ZOBACZ: Film o Annie Przybylskiej. Znamy tytuł i nazwisko reżysera

ZOBACZ: Mama Anny Przybylskiej we wzruszającym wywiadzie: Przed śmiercią uroniła dwie łzy


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: