ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Mama Majdana: Radziu! Czekam na wnuczkę!

Mama Majdana: Radziu! Czekam na wnuczkę!

30.09.2016, godz. 05:00
HALINA MAJDAN
HALINA MAJDAN foto:

Minęły raptem dwa tygodnie od ślubu Małgosi Rozenek (38 l.) i Radka Majdana (44 l.), a mama piłkarza już domaga się wnuczki. - Ślub był wspaniały, teraz czekamy na wnuczkę - wykłada kawę na ławę pani Halina w rozmowie z "Super Expressem".

Taka jest kolej rzeczy - najpierw ślub, potem dzieci. Takiego zdania jest mama Radka Majdana, pani Halina. Nowa teściowa Małgosi nie ukrywa, że czeka na moment, aż para spłodzi swoje dziecko. Co prawda Radek traktuje synów Małgosi, Stasia (9 l.) i Tadzia (5 l.), jak swoje dzieci, ale nie ukrywa, że jego marzeniem jest posiadanie własnego potomka.

Małgosia również nieraz podkreślała, że teraz chciałaby mieć córeczkę. Takiemu pomysłowi wtóruje pani Halina.

- Bardzo bym chciała mieć wnuczkę - rozmarzyła się w rozmowie z "Super Expressem" mama sportowca. - Jeżeli oni chcą dziecka, to my jak najbardziej to popieramy, bo dzieci nigdy nie jest za wiele. Mój młodszy syn, który ma już bliźniaki, lada dzień powita na świecie kolejne dziecko - dodała z dumą.

Rodzina Majdanów cały czas żyje piękną uroczystością, która na długo zapadnie w ich pamięci. - Ślub był wspaniały, wszystko było idealne pod każdym względem. Jestem szczęśliwa, było w nas takie napięcie, żeby się wszystko udało i wszystko było idealne - zachwyca się pani Halina. Radek na pewno sprawdzi się w roli ojca, w końcu mama widzi w nim potencjał. - Radek jest bardzo cierpliwy, on zawsze był taki spokojny, zrównoważony, najwspanialszy człowiek na ziemi - zachwala syna pani Majdan.

Zobacz także: Hanna Lis o ciężkiej chorobie, która odezwała się na planie Azja Express

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: