ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Mama Wojtka Szczęsnego o ślubie syna: "Nie miałam tu nic do powiedzenia"

Mama Wojtka Szczęsnego o ślubie syna: "Nie miałam tu nic do powiedzenia"

11.06.2016, godz. 12:52
Marina i Szczęsny - zdjęcia ze ślubu
Zdjęcia jak z bajki foto: print screen Instagram

Ach co to był za ślub! Ceremonią zaślubin Szczęsnego i Mariny zachwycano się tygodniami. Czy w tym samym nastroju była mama piłkarza polskiej reprezentacji? Alicja Szczęsna przerywa milczenie

Achom i ochom nad ślubem Szczęsnego nie widać końca. Trzeba przyznać, że młoda para wyglądała bajkowo - ona w sukni ślubnej wartej fortunę, a on w garniturze, przypominającym garnitur Jamesa Bonda. A wszystko to w cudownej scenerii gorącej greckiej wyspy. Kolorowe magazyny były zgodne - takiego ślubu i wesela można tylko pozazdrościć. Czy tego samego zdania jest mama piłkarza? Alicja Szczęsna 11 czerwca 2016 roku gościła w studiu "Dzień Dobry TVN". Jako świeżo upieczona teściowa starała się, by jej wypowiedzi były maksymalnie dyplomatyczne. Jak ocenia ślub syna? "Nie miałam tu nic do powiedzenia" - zażartowała pani Alicja i ucięła temat.

W czasie wizyty matki Szczęsnego w studiu "Dzień Dobry TVN" nie mogło zabraknąć pytań o Euro 2016. Jednak w tej kwestii seniorka nie chciała zdradzać zbyt wiele szczegółów. Nie potrafiła powiedzieć, czy synowa jest już przy Wojtku. Dociskana przyznała jednak, że to do niej Wojtek zadzwoni w pierwszej kolejności, jak tylko dowie się, czy wystąpi w bramce w niedzielnym meczu. Czy to oznacza, że piłkarz nadal stawia mamę na pierwszym miejscu? Z odpowiedzią na to pytanie trzeba będzie poczekać na zakończenie piłkarskich emocji we Francji.

ZOBACZ: Tak Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny odpoczywali przed Euro 2016 [DUŻO ZDJĘĆ]

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: