ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Manuela z Big Brothera przez chorobę skóry nie została lekarzem

Manuela z Big Brothera przez chorobę skóry nie została lekarzem

20.10.2016, godz. 09:53
Źródło: Paulina Koziejowska

Pamiętacie Manuelę Michalak z 1. edycji programu Big Brother? Mimo że minęło już 15 lat od pamiętnego reality show, to jego uczestnicy nadal budzą ogromne zainteresowanie mediów. Celebrytka wyznała, że przez chorobę skóry nie mogła zrealizować swoich marzeń o medycynie. Jednak znalazła kompromis w tej sytuacji i już niedługo zostanie psychologiem.

Pamiętacie Manuelę Michalak z 1. edycji programu Big Brother? Mimo że minęło już 15 lat od pamiętnego reality show, to jego uczestnicy nadal budzą ogromne zainteresowanie mediów. Dwa dni temu odmieniona Manuela pojawiła się na premierze książki Sebastiana Skalskiego!

- Chyba nikt nie ma z naszej czternastki niedosytu medialnego. Przeżyliśmy ogromne rzesze fanów, którzy stali pod hotelem, rozdawaliśmy autografy. Prowadziliśmy również różnego rodzaju imprezy plenerowe, gdzie tłumy fanów skandowały nasze imiona. Mój tata wspomina najbardziej, jak tłum fanów na stadionie w Warszawie skandował "Manuela za Mięciela" - wyznała Manuela.

Dodała również, że już przed udziałem w Big Brotherze miała swój biznes i była kobietą sukcesu. Dodatkowo Manuela rozwija swoją pasję, którą jest psychologia. Celebrytka jest już na czwartym roku, więc niedługo będzie broniła dyplom magistra. Dlaczego wybrała właśnie ten kierunek?

- Zawsze chciałam być lekarzem, natomiast mój stan skóry nie pozwalał na to. Mam chorobę skórną. Ja nie stanowię zagrożenia dla ludzi, ale oni stanową zagrożenie dla mnie. Przez bakterie i wirusy nie mogłabym pracować w szpitalu. A jak wiadomo, każdy lekarz musi w nim odbyć praktyki. To było poważna przeszkodą, a psychologia jest dziedziną pokrewną - wyjaśniła.

Zobacz: Azja Express. Partnerka Kaczoruk: Fajnie jakbyś mnie czasami Renata posłuchała

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: