ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Marcin Daniec ujawnia, jak zdobył serce młodszej o 20 lat żony

Marcin Daniec ujawnia, jak zdobył serce młodszej o 20 lat żony

06.09.2016, godz. 09:56
Marcin Daniec z żoną Dominiką
foto: AKPA

Marcin Daniec od 15 lat tworzy udane małżeństwo z Dominiką. W jednym z ostatnich wywiadów satyryk zdradził, w jak narodziła się miłość do młodszej o 20 lat partnerki

Marcin Daniec w jednym z ostatnich wywiadów opowiedział o tym, jak udało mu się podbić serce młodszej o dwadzieścia lat Dominiki, która dzisiaj jest jego żoną. Para w ciągu 15 lat małżeństwa doczekała się dwóch córek. Jednak początki nie były łatwe. Zdobycie Dominiki było prawdziwym wyzwaniem. Satyryk zdradził, że na początku dziewczyna była w związku z innym mężczyzną. Nie miał więc większych nadziei na podbicie serca Dominiki. W zamian za to postanowił zadowolić się miłością platoniczną.

- Ona miała chłopaka, więc czekałem na nią trzy lata. Kochałem ją platonicznie. W tym czasie byliśmy zaledwie trzy razy na kawie! - zdradził w rozmowie z tygodnikiem "Dobry Tydzień" Marcin Daniec.

Dominika ostatecznie rozstała się z chłopakiem. Wtedy sytuację postanowił wykorzystać Marcin Daniec.

- Aż wstyd o tym teraz mówić. Byłem zdumiony: co ja sobie wyobrażam, czego chcę? Rozsądny człowiek powinien dawno odpuścić. Ale jak się rozstała z tamtym chłopakiem, ruszyłem do boju. I teraz jestem dumny, że byłem taki uparty i cierpliwy. Rozumiem, dlaczego ta niewytłumaczalna siła mnie do niej ciągnęła. Po prostu jest fantastyczną żoną, matką, świetną dziewczyną! - wyznaje zadowolony satyryk.

ZOBACZ: Marcin Daniec: Chciałbym żeby córka była artystką

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: