ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Marek z Rolnik szuka żony 3 wrócił do odrzuconej kandydatki?!

Marek z Rolnik szuka żony 3 wrócił do odrzuconej kandydatki?!

13.11.2016, godz. 14:10
Rolnik szuka żony 3 - Marek i Beata
foto: PrintScreen Rolnik szuka żony

Marek z Rolnik szuka żony 3 to najbardziej problematyczny uczestnik programu. Partnerka, którą wybrał nie wyglądała na zadowoloną. Ania dała do zrozumienia rolnikowi, że lepiej będzie jeśli nie będą parą. Marek musiał powrócić do odrzuconej wcześniej kandydatki. W zapowiedzi nowego odcinka widzimy go na randce z Beatą!

W programie Rolnik szuka żony 3 to Marek miał wybrać kandydatkę. Z trzech przedstawionych mu kobiet wybrał Anię. Jednak w 10 odcinku show Ania dała mu wyraźnie do zrozumienia, że nie jest zaszczycona rolą wybranki. Ostatecznie kobieta odrzuciła Marka i w dodatku na koniec wbiła mu ostrą szpilę w postaci bardzo znaczącego prezentu - lepu na muchy. Jak potoczą się dalsze losy Marka? W końcu program jeszcze nie doszedł do finału. Jak się okazuje w 11 odcinku Rolnik szuka żony zobaczymy Marka na randce z inną kobietą. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna wróci do odrzuconej wcześniej Beaty!

Co ciekawe to właśnie Beata była utożsamiana przez internautów z tzw. czarną wdową bohaterką programu "Superwizjer" sprzed kilku lat.

ZOBACZ: Rolnik szuka żony 3. Uczestniczka oskarżona o straszną ZBRODNIĘ! Jest komentarz!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: