ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Maria Peszek jako homoseksualny dresiarz! Zobacz nowy teledysk artystki

Maria Peszek jako homoseksualny dresiarz! Zobacz nowy teledysk artystki

16.09.2016, godz. 13:49

Maria Peszek znów strzela z karabinu w polska polityczną poprawność. Niedawno w sieci pojawił się nowy teledysk do piosenki z ostatniej płyty wokalistki zatytułowanej "Karabin". Chodzi o utwór "Ej, Maria" i kontrowersyjny wideoklip.

Tym razem dostaliśmy teledysk do utworu "Ej, Maria". Peszek wcieliła się w nietypową rolę. Nie dość, że jest dresiarzem, to jeszcze gra mężczyznę. Wskazuje na to jedna z pierwszych scen, kiedy piosenkarka wstaje z łózka i oddaje mocz na stojąco. Potwierdzają to również słowa reżyserki klipu, Anny Maliszewskiej.

- Kiedy Maria powiedziała mi, że chciałaby zrobić bardzo osobisty klip do "Ej Maria", pomyślałam - odważnie. Pomimo fali hejtu w necie, chce jeszcze bardziej pokazać ludziom siebie. No dobra - pomyślałam sobie - mówią, że lesba, że niekobieca – OK – pokażmy, że tak na prawdę to facet jest, dziwny jakiś, że pęta się bez celu po świecie - mówi reżyserka.

Widzimy prostą historię prostych ludzi z szarych blokowisk. Robią różne rzeczy, często szokujące dla przeciętnych obywateli. Chociaż teledysk trochę przerysowuje zachowania "polskiej patologii", nie wyśmiewa ludzi z nizin społecznych. - Chciałam żeby to była historia o ludziach, których łatwo ocenić, zamknąć w gettcie złego słowa. Szukałam w jej bohaterach piękna, radości, dobrej energii. Momentów które sprawiają, że życie jest piękne mimo jego brzydoty – tłumaczy Anna Maliszewska.

Klip pokazuje też, że żadna grupa nie jest monolityczna. Głowna postać grana przez Peszek jest nieszczęśliwa i sfrustrowana nie tylko z powodu swojej pozycji materialnej, ale głównie ze względu na miłość, która nie może zostać zrealizowana. Od początku widzimy bowiem napięcie między odgrywaną przez piosenkarkę postacią, a jej najlepszym kolegą. Peszek w końcu poddaje się swoim uczuciom i całuje przyjaciela, który odpowiada agresją.

Zdjęcia do klipu powstały w Kijowie. Jak Wam się podoba nowy teledysk Marii Peszek?

Zobacz: Maria Peszek: "Nie wierzę w Boga, nie mam dzieci. Jestem patriotką"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: