ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Marina Łuczenko i James Arthur nagrali wspólny utwór! Kiedy premiera?

Marina Łuczenko i James Arthur nagrali wspólny utwór! Kiedy premiera?

21.10.2016, godz. 10:04
Marina Łuczenko i James Arthur
foto: materiały prasowe

Marina Łuczenko i James Arthur w duecie! Brytyjski wokalista zaprosił do współpracy żonę Wojtka Szczęsnego. Piosenka Mariny i Jamesa Arthura nosi tytuł "Let me love the lonely". Piosenkarka zdradziła datę premiery nowego utworu!

James Arthur zaprosił do współpracy Marinę Łuczenko. W ten sposób na nowej płycie Brytyjczyka pojawi się duet z polską wokalistką. Wspólny utwór Mariny i Jamesa Arthura to "Let me love the lonely". Premiera piosenki została zapowiedziana na piątek 21 października 2016 roku. James Arthur pochwalił się współpracą z "piękną i utalentowaną" Mariną Łuczenko na swoim Facebooku. Informacje te potwierdziła też wokalistka. Dodajmy, że to nie pierwszy raz, kiedy ta para miała okazję zaśpiewać razem. James gościł na ślubie Mariny z Wojtkiem Szczęsnym. To właśnie on zaśpiewał polskiej wokalistce jej ulubiony utwór. Marina opiała całą sytuację na Facebooku:

- Jesteśmy wielkimi fanami talentu James'a, od kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy go w X-Factorze. Utwór "Roses" to bez wątpienia nasz numer, dlatego zdecydowaliśmy się go odtworzyć podczas pierwszego tańca na weselu. Występ Jamesa Arthura był niespodzianką dla naszych gości. To była niesamowita chwila dla nas wszystkich. Cieszę się, że mogliśmy zaśpiewać w duecie - głos Jamesa jest niesamowity, a on sam jest naprawdę miłym człowiekiem. Postanowił zostać i bawić się z nami, więc mogliśmy wspólnie przeżyć wiele magicznych chwil, mieliśmy ponadto okazję podziwiać talent Jamesa, gdy wykonywał swoje największe przeboje, a także najnowszą piosenkę. Mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się w studiu muzycznym - zachwycała się talentem Arthura Marina. Być może wtedy narodził się pomysł współpracy.

Fragment utworu Mariny i Jamesa Arthura do odsłuchania poniżej artykułu.

ZOBACZ: Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny przeżyli trzęsienie ziemi

Już w ten piątek!!!#letmelovethelonely 21.10.16 @jamesarthurinsta23 #jamesarthur #maRina #marinaśpiewa #marinaspiewa

Film zamieszczony przez użytkownika ⠀⠀⠀⠀⠀⠀MaRina Łuczenko-Szczęsna (@marina_official) 19 Paź, 2016 o 8:00 PDT

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: