ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Mariusz Max Kolonko krytycznie o wieku żony Macrona. A fani wytykają mu związek z Rosati

Mariusz Max Kolonko krytycznie o wieku żony Macrona. A fani wytykają mu związek z Rosati

18.05.2017, godz. 15:19
Emmanuel Macron z żoną, Mariuzs Max Kolonko z Weroniką Rosati
foto: EAST NEWS

Mariusz Max Kolonko wyśmiał wiek żony prezydenta Francji - Emmanuela Macrona. W obliczu tej złośliwości fani przypomnieli mu związek z młodszą o 21 lat Weroniką Rosati. Wymiana zdań i docinek na najwyższym poziomie!

Do osób wyśmiewających różnicę wieku między prezydentem Francji a jego żoną dołączył Mariusz Max Kolonko. W programie "Max Kolonko mówi jak jest" celowo nazwał Brigitte Macron "mamą" Emmanuela. Przypomnijmy, że pierwsza dama Francji jest starsza od męża o 24 lata.

- Jak ten chłopak 39-letni zamierza rządzić jednym z potężnych państw europejskich, tego kompletnie nie wiem. To jest biurokrata, to jest człowiek, który nie sprawował urzędu z wyboru, bankier, ale może ma ukryty jakiś talent. A zawsze, kiedy będzie miał jakieś problemy, może zapytać o zdanie swojej mamy, przepraszam, swojej żony (śmiech). Trochę może złośliwie, ale mówię jak jest - stwierdził Mariusz Max Kolonko.

Po tym stwierdzeniu czujni internauci postanowili przypomnieć dziennikarzowi jego były związek z młodszą o 21 lat Weroniką Rosati. Trzeba przyznać, że dialog, który się wywiązał wspiął się na szczyt drobnych złośliwości.

- Z całą sympatią, jaką darzę pana Kolonko, ale... czy pytał pan o zdanie córki, znaczy przepraszam, byłej dziewczyny...

- Panie Mariuszu, nie chcąc być złośliwym, ale wspominając o żonie Macrona i nazywają ją jego mamą zapomniał Pan, że Pana i Panią Rosati dzielił również więcej, niż 20 lat. A przecież nikt nie używał w stosunku do Pana określenia "Sugar Daddy". I po co te zbędne złośliwości... -

- Maksiu zapomniał już jak był tatusiem dla Weroniki Rosati - pisali.

ZOBACZ: ZASKAKUJĄCE porównanie Maxa Kolonko: Szydło mogła zginąć jak księżna Diana

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: