ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Mariusz Max Kolonko ma chatę na maksa [ZDJĘCIA]

Mariusz Max Kolonko ma chatę na maksa [ZDJĘCIA]

07.09.2016, godz. 04:00
MAX KOLONKO
MAX KOLONKO foto:

To się nazywa mieć łeb do interesów. Znany dziennikarz Mariusz Max Kolonko (51 l.) dobrze wykorzystał czas spędzony w USA. Prowadzący popularny wideoblog MaxTV dorobił się willi wartej 2,5 mln zł.

Kiedy w 1988 roku wyjechał za wielką wodę, tak jak każdy emigrant marzył o tym wielkim amerykańskim śnie. Jak się okazuje, ciężką pracą i pomysłowością udało mu się osiągnąć sukces. Jest znanym i cenionym korespondentem ze Stanów Zjednoczonych, jego blog przynosi profity, a w dodatku zarobił na nieruchomościach.

Jego sztandarowym sukcesem jest willa w miejscowości Haworth w stanie New Jersey. To bardzo spokojna i bogata okolica położona niedaleko Nowego Jorku. Powierzchnia działki to 784 mkw. Dom ma blisko 150 mkw. Sam budynek został zbudowany na początku lat 30. i z lekka przypomina góralską chatkę.

Max kupił go w 2004 roku za kwotę w wysokości 429 000 tysięcy dolarów. Musiał jednak przeprowadzić remonty, które kosztowały go ponad 200 tys. dol. Ale się opłaciło. Dom jest teraz wart ok. 700 tys. dolarów, czyli blisko 2,5 mln zł.

Max ma więc porządne zabezpieczenie finansowe.

Zobacz: Zakościelny jest najprzystojniejszym ojcem w Polsce ?

Źródło: UWAGA! TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: