ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Marlena Muranowicz. Wiemy, kim jest żona Marcina Mroczka!

Marlena Muranowicz. Wiemy, kim jest żona Marcina Mroczka!

23.07.2013, godz. 10:19
01 Slub Marcina Mroczka (11)
foto:

Pochodzi z Czerska, zagrała epizod w "Szpilkach na Giewoncie" i już raz zerwała z Marcinem. Czego jeszcze o niej nie wiesz?

Marlena Muranowicz i Marcin Mroczek poznali się pięć lat temu. Ponoć zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Niestety, od początku związku napotykali wiele trudności. Marlena narzekała, że ukochany nie chce lansować się z nią na salonach i więcej czasu spędza ze swoim bratem bliźniakiem, niż nią.

>>> [ZOBACZ ZDJĘCIA] Ślub Marcina Mroczka i Marleny Muranowicz - tanio a pięknie

– Ona nie może pojąć, że dla Marcina wciąż najważniejszą osobą w życiu jest Rafał. Uważa, że Marcin nie poświęca jej wystarczającej ilości czasu – twierdził informator "Faktu", który podał też informację, że Marlena jest zazdrosna o popularność partnera. - Nie od dziś wiadomo, że Marcin uwielbia bankiety, imprezy i blask fleszy. Do takiego życia przyzwyczaił się, odkąd stał się popularny. Uznał jednak, że w tym świecie nie ma miejsca dla jego dziewczyny. O istnieniu Marleny wiedziało zatem tylko wąskie grono najbliższych znajomych aktora. Marcin wychodził z założenia, że jego partnerce powinno to w zupełności wystarczyć.

Muranowicz pod koniec 2010 roku zerwała z Mroczkiem, ponieważ czuła się przez niego ignorowana. Na szczęście para szybko się pogodziła i spędziła nawet ze sobą Sylwestra. Później nie naciskała na partnera, żeby ten zabierał ją na imprezy i na własną rękę próbowała zaistnieć w show-biznesie. Zagrała epizod w serialu Polsatu, "Szpilki na Giewoncie". Niestety, na tym jej przygoda z aktorstwem się zakończyła. Obecnie Marlena prowadzi agencję hostess "Murano" i współpracuje między innymi z Rozalią Mancewicz.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: