ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Marta Manowska poznała ukochanego na wakacjach w Azji Kto to?

Marta Manowska poznała ukochanego na wakacjach w Azji Kto to?

29.09.2016, godz. 08:40
Marta Manowska
foto: © AKPA

Marta Manowska prowadzi program Rolnik szuka żony. To dzięki niej rolnicy znaleźli drugie połówki. Jak na ironię, sama od lat szuka ukochanej osoby, która wypełniła by pustkę w jej życiu. Na szczęście podczas wakacji w Azji poznała kogoś, kto może odmienić jej życie miłosne! Kto to?

Marta Manowska jest znana jako prowadząca hit TVP Rolnik szuka żony. Obecnie możemy oglądać 3 edycję popularnego show. Dzięki programowi kilku rolników znalazło już miłość. Mało tego, Marta Manowska na tyle zainteresowała się swataniem, że postanowiła założyć portal randkowy. Niestety. Jej życie uczuciowe wiało do niedawna pustką.

Ale wszystko się zmieniło podczas pobytu na wakacjach w Azji. Tam poznała tajemniczego mężczyznę, który ją zauroczył. Miłość krążącą wokół prowadzącej zauważyli członkowie ekipy programu. - Kiedy wróciliśmy na plan, widać było, że coś się zmieniło. Zrozumieliśmy, że jest zakochana - zdradza informator "Na żywo". - To dopiero początek znajomości, więc chucha na zimne, by nie zapeszyć - dodaje źródło.

To byl dobry dzien #good #day #feelings

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marta Manowska (@martamanowska) 12 Sie, 2016 o 1:49 PDT

Sama prezenterka nie zamierza na razie zdradzać personaliów ukochanego. Jak komentuje doniesienia o romansie? - W moim zyciu wiele się dzieje. Nie chcę mówić o moim życiu prywatnym, ale jest dobrze, jak jest - powiedziała Manowska.

#milosc #jest #wszedzie #sea #coast #love #is #everywhere #all #around #you #just #watch #patiently

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marta Manowska (@martamanowska) 12 Sie, 2016 o 10:21 PDT

Zobacz: Rolnik szuka żony 3: Marta Manowska założy portal randkowy? Mamy komentarz prowadzącej!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: