ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości gwiazdy Marta Wierzbicka szczerze: Przytyłam 3 kg na wschodniej diecie

Marta Wierzbicka szczerze: Przytyłam 3 kg na wschodniej diecie

20.07.2017, godz. 05:00
Przytyłam 3 kg na wschodniej diecie
Aktorka wzięła udział w show "India Express". Wcześniej miała taką figurę foto:

Nie tak Marta Wierzbicka (26 l.) wyobrażała sobie udział w programie "India Express". Kiedy inni uczestnicy chudli i rzeźbili sobie sylwetki, Marta przytyła aż 3 kg. - Tłumaczę sobie, że mięśnie ważą. - pociesza się teraz aktorka.

Program "India Express" to nie zabawa. To walka ze swoimi słabościami i o przetrwanie na egzotycznej ziemi. Wszyscy uczestnicy w pocie czoła walczyli o każdy dzień. To, czy coś zjedli, zależało od tego, czy mieszkańcy Indii ich czymś poczęstowali. Bywało, że nie mieli co włożyć do ust całymi dniami. Przez kilka tygodni udziału w programie uczestnicy stracili dodatkowe kilogramy, tylko nie Marta Wierzbicka.

A rekordzistą w zrzucaniu kilogramów okazał się Łukasz Jakóbiak (34 l.), który schudł aż 9 kg. - Tam nie było czasu na myślenie o jedzeniu. Faktycznie produkcja zapewniała nam tylko wodę, i to w nieograniczonej ilości, ale jedzenie... Jak sobie zdobyliśmy, to mieliśmy, a jak nie, to nie. Bywało, że nie jadło się dzień, dwa. Organizm szybko przyzwyczajał się do głodu - wyznaje nam prowadzący internetowy program "20m2" Łukasz Jakóbiak.

Zobacz: Paulina Chylewska zadebiutowała na antenie Polsatu. Zmianę skomentował jej mąż

Źródło: ESKA TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: