ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Martyna Wojciechowska nie chce, aby córka zachłysnęła się swoją kobiecością

Martyna Wojciechowska nie chce, aby córka zachłysnęła się swoją kobiecością

14.11.2016, godz. 12:49
Martyna Wojciechowska - zdjęcia z początków kariery
Wojciechowska przyznała, że na początku kariery za bardzo eksponowała swoje kobiece wdzięki foto: AKPA

Martyna Wojciechowska nie chce, aby jej córka popełniła ten sam błąd, co ona. Już teraz podróżniczka ma nadzieję, że Marysia nie zachłysnie się swoją kobiecością. Dlaczego?

Martyna Wojciechowska mimo tego, że jest piękną kobietą nie uczyniła z urody swojej najsilniejszego atutu. Podróżniczka nie wyobraża sobie, że jej córka w przyszłości będzie przesadnie dbać o swoją urodę. Dziennikarka z ulgą wyznaje, że póki co jej córka nie jest zainteresowana pozowaniem do zdjęć, czy braniem udziału w nagraniach. Na przyszłość Wojciechowska chciałaby, aby Marysia uniknęła błędów, które ona popełniła.

- Oby nie poszła w tę stronę, w którą ja kiedyś poszłam. Przyznaje się! To był taki czas - chyba wiele dziewczyn ma coś takiego na pewnym etapie, że tak bardzo się zachłystujesz swoją kobiecością, że zaczynasz podkreślać ją w najbardziej nienaturalny i przedziwny sposób - słowa dziennikarki przytacza portal party.pl.

Martyna Wojciechowska przyznała, że na początku swojej kariery medialnej była o wiele mniej naturalną dziewczyną niż jest teraz. Co do rozbudzania kobiecości... Autorka reportaży "Kobieta na krańcu świata" ma na swoim koncie sesję zdjęciową dla Playboya.

ZOBACZ: Wojciechowska o walce z nowotworem u dzieci. "To moje największe osiągnięcie"

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: