ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Martyna Wojciechowska zdradza szczegóły potwornej choroby. Straciła 20 kilogramów!

Martyna Wojciechowska zdradza szczegóły potwornej choroby. Straciła 20 kilogramów!

17.01.2017, godz. 13:18
Martyna Wojciechowska
foto: printscreen Facebook

Nad Martyną Wojciechowską ciąży ostatnio fatum! Przez ostatni rok doświadczyła wiele bólu i cierpienia. Kiedy wydawało się, że wszystko zaczyna się układać, przewrotny los znów postanowił zadrwić z podróżniczki. Wojciechowska opowiada o swoich ostatnich kłopotach zdrowotnych.

Prawie rok temu Martyna Wojciechowska zapadła na poważną chorobę. Początkowo nie było wiadomo, co dolega podróżniczce. - Zasłabłam, straciłam przytomność. Trafiłam do szpitala i zaczęło się szukanie przyczyny choroby - powiedziała Wojciechowska w rozmowie z "Fleszem". - Z dnia na dzień słabłam coraz bardziej. Schudłam 20 kilogramów - dodaje.

Najpierw trafiła na oddział szpitala zakaźnego w Warszawie. Następnie przeniesiono ją na Oddział Chorób Tropikalnych w Poznaniu. Konsultowała wyniki badań z zagranicznymi placówkami. W końcu po kilku miesiącach udało się wyleczyć z choroby. - Oczywiście czekają mnie jeszcze badania. To bardzo rzadka egzotyczna choroba, w zasadzie niespotykana w Polsce, na świecie też występuje sporadycznie - tłumaczy Wojciechowska.

Niestety zła passa nie odpuszcza. Po wyleczeniu zmarł ojciec jej ukochanej córki Marysi, a potem miała wypadek na motocyklu. Przeszła operację obojczyka i wróciła do pracy. Przeciążyła jednak organizm i operację trzeba było powtórzyć. Póki co, odpuściła sobie pracę. - Dla mnie jest to naprawdę trudny moment. Szczególnie, że najważniejsza jest Marysia. Chciałabym być sprawna dla niej, żeby móc wspierać moje dziecko - powiedziała Martyna.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz: Dramat Martyny Wojciechowskiej. Przez problemy zdrowotne nie może realizować marzeń

Nam o swojej chorobie Martyna Wojciechowska opowiedziała już w lutym. Jak wtedy się czuła? Obejrzyjcie wideo!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: