ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Martyniuk idzie na emeryturę? Wiemy, jaka jest prawda

Martyniuk idzie na emeryturę? Wiemy, jaka jest prawda

12.07.2017, godz. 10:05
Zenon Martyniuk obchodzi urodziny. Nie zawsze wyglądał jak gwiazda
Zenon Martyniuk foto: Marcin Gadomski/Super Express

48-letni Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym królem muzyki disco polo! Trudno wyobrazić sobie bez niego plenerowe imprezy, festiwale czy programy muzyczne. W rozmowie z nami wokalista odniósł się do plotek dotyczących jego emerytury. Wiemy, jaka jest prawda!

- Na żadną emeryturę się nie wybieram, ani teraz ani w najbliższym czasie. Mam tak dużo pracy, że nie mam czasu nawet na wakacje. Fani by mi nie wybaczyli, gdybym teraz wszystko rzucił i przestał koncertować. Nie ma takiej opcji, tym bardziej, że mam jeszcze wiele pomysłów na nowe piosenki. Bądźcie zatem spokojni - będę grał tak długo jak pozwoli mi na to zdrowie, a pod sceną będą zbierały się tłumy. Dodam, że mam się świetnie, a koncerty zespołu Akcent są zaplanowane na 2 lata do przodu. Plotki o mojej emeryturze są więc mocno przesadzone. Jeśli chodzi o większe imprezy, niedługo widzimy się w Ostródzie - powiedział Zenon Martyniuk w rozmowie z SE.pl.

Zenek od 30 lat bawi fanów swoimi hitami. Występuje na największych festiwalach i przez wielu określany jest mianem "króla muzyki disco polo". Do najbardziej znanych hitów muzyka i zespołu Akcent należą: "Królowa disco", "Przez twe oczy zielone" czy "Przekorny los".

ZOBACZ TAKŻE: Zenek Martyniuk spotykał się z dwiema kobietami JEDNOCZEŚNIE!

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: