ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Master Chef Junior 2 odcinek 5. Sportowe emocje i smaki świata

Master Chef Junior 2 odcinek 5. Sportowe emocje i smaki świata

19.03.2017, godz. 23:02
Master Chef Junior
foto: Facebook

Za nami 5. odcinek Master Chefa Juniora 2. Tym razem uczestnicy musieli zmierzyć się nie tylko z wyzwaniami kulinarnymi, ale również sportowymi. Z finałowym zadaniem najlepiej poradził sobie Bruno, a z programu odpadli Kuba i Jacek. Zobacz, co jeszcze wydarzyło się w dzisiejszym odcinku show.

Tym razem kuchnia Master Chefa Juniora zamieniła się w arenę sportową. W dzisiejszym odcinku młodzi kucharze połączyli pyszne smaki z aktywnością fizyczną. Zosia wyznacza Asię jako kapitana przeciwnej drużyny. Następnie uczestnicy podzielili się na dwie grupy i zabrali się za zadanie. Tym razem musieli przygotować ravioli z jagnięciną i tagliatelle z cukinii. Każdy z członków drużyny był odpowiedzialny za przygotowanie jednego ze składników potrawy. Z powodu choroby Kuba, który wygrał poprzedni odcinek, nie mógł wziąć udziału w tym zadaniu. Ostatecznie obie drużyny świetnie sobie poradziły. Jednak zdaniem jurorów lepszy okazał się zespół Zosi, czyli niebiescy i to oni przeszli do kolejnego odcinka. Natomiast przed drużyną czerwoną walka o miejsce w programie.

Przed Asią, Mateuszem, Brunem, Jackiem kolejne zadanie. Dołączył do nich Kuba, który zdecydował, że czuje się na tyle dobrze, aby gotować. W kuchni MCJ pojawili się przebrani jurorzy. Mateusz Gessler przyniósł ze sobą indyjskie przekąski, Ania Starmach chińskie smakołyki, a Michel Moran specjały z Meksyku. Dzieciaki spróbowały street food z różnych zakątków świata, aby potem odtworzyć egzotyczne smaki. Na zadanie mieli 90 minut. Sajgonki, krewetki, tortille to tylko niektóre z pięciu przekąsek, które przygotowali młodzi kucharze. Czas na oceny jurorów. Najlepiej z zadaniem poradził sobie Bruno. W kuchni Master Chefa zostają również Asia i Mateusz. Najsłabiej wypadli Kuba i Jacek. To oni opuścili program.

Zobacz: Radek Pestka całuje się z chłopakiem. To zdjęcie potwierdza, że model jest gejem?

Źródło: ESKA TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: