ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy MasterChef Junior. Kiedy zobaczymy 5 odcinek show?

MasterChef Junior. Kiedy zobaczymy 5 odcinek show?

24.03.2017, godz. 10:29
Master Chef Junior
foto: Facebook

W najbliższą niedzielę 26. marca nie zobaczymy 5. odcinka „MasterChefa Junior 2”. Zmiany w programie podyktowane są transmisją meczu Czarnogóra-Polska, który niemal w tym samym czasie wyemituje Polsat i Polsat Sport.

"MasterChef Junior 2” od 19. lutego jest emitowany w niedziele o godzinie 20.00 na antenie TVN. W najbliższą niedzielę 26. marca stacja miała pokazać 5. odcinek programu, jednak na kilka dni przed jego emisją, zmieniła ramówkę. Zamiast kulinarnego show zobaczymy komedię " Z ust do ust".

Powodem tej zmiany jest mecz Czarnogóra-Polska, który niemal w tym samym czasie będzie transmitowany w Polsacie i Polsacie Sport. Rozgrywka w obu stacjach rozpocznie się o godzinie 20.45 (poprzedzi je studio, które w Polsacie rozpocznie się o 20.00, a w Polsacie Sport - już o 17.15), czytamy na wirtualnychmediach.pl.

Emisja 5. odcinka "MasterChefa Junior 2” odbędzie się zatem tydzień później, czyli 2. kwietnia. W związku z tym, o tydzień przesunie się wielki finał programu. Odbędzie się on 30, a nie 23. kwietnia, jak wcześniej planowano.

Zobacz: Metamorfoza Michała Szpaka. Zobacz zdjęcie sprzed 10 lat!

Źródło: ESKA TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: