ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Mateusz Maga został piosenkarzem! "Mój pierwszy singiel"

Mateusz Maga został piosenkarzem! "Mój pierwszy singiel"

07.11.2016, godz. 09:37

Mateusz Maga znany z programu Top Model postanowił rozpocząć karierę jako muzyk! Celebryta pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciami ze studia. Zapowiada, że niebawem nagrywa teledysk do swojego pierwszego singla!

Mateusz Maga był kontrowersyjną postacią w jednej z edycji Top Model. Androgyniczna uroda chłopaka zachwyciła jurorów. Inni uczestnicy show nie lubili jednak modela. Szybko zachwyt jurorów opadł, okazało się bowiem, że Mateusz nie jest zbyt ekspresyjny i wszystkie jego sesje wyglądają podobnie. Chociaż Maga nie wygrał programu, zainteresowały się nim duże agencje modowe. Można więc powiedzieć, że odniósł sukces na arenie modelingu.

Widocznie mało mu sławy, bo postanowił zostać muzykiem. Na Facebooku i Instagramie modela pojawiły się fotki ze studia nagrań. - Nagrywamy!  Mój pierwszy singiel ze świetną ekipą i oczywiście połączenie z Los Angeles ze wspaniałą Iloną Europą. A już jutro realizacja teledysku w Warszawie - napisał pod fotką. - To niesamowite uczucie nagrywać swój własny singiel już jutro pierwszy dzień zdjęciowy na planie teledysku! Dziękuje wszystkim, którzy są zaangażowani w ten projekt, szczególnie moim agentom Stars Manufacture od których zaczęła się realizacja singla  - dodał.

Jak myślicie? Sprawdzi się w nowej roli?

Zobacz: Mateusz Maga zrobił sobie fotkę z amerykańską gwiazdą! Nowa przyjaźń w show biznesie?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: