ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości gwiazdy Mąż Steczkowskiej się wyprowadza! Czy to koniec miłości?

Mąż Steczkowskiej się wyprowadza! Czy to koniec miłości?

15.09.2016, godz. 11:02
Justyna Steczkowska z mężem
foto: AKPA

Justyna Steczkowska i jej mąż Maciej Myszkowski są ze sobą od 16 lat. We wrześniu obchodzą kolejną rocznicę ślubu. Okazuje się jednak, że niebawem Myszkowski wyprowadzi się z posiadłości w Radziejowicach! Co się stało?

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski są nielicznym przykładem w show-biznesie, że bycie z jednym partnerem może się udać. Niestety mimo 16 lat wspólnego życia, niedługo Justyna zostanie w domu w Radziejowicach tylko z młodszym synem! Jej mąż postanowił przeprowadzić się do Warszawy! Czy to oznacza koniec ich związku?

Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że małżeństwo ma problemy z synem Leonem, który uczy się w liceum w Warszawie. Ostatnie wybryki Leona spowodowały, że surowy tata woli mieć na niego oko, przynajmniej przez najbliższe miesiące. Chodzi o uczestniczenie w życiu medialnym, oraz wywołanie kłótni z Edytą Górniak. Problemem też jest pasja Leona - gotowanie, która trochę przesłania mu naukę. Tata chce po prostu przypilnować, żeby dziecku nie uderzyła woda sodowa do głowy.

Słusznie robi?

Zobacz: Syn Steczkowskiej napisał książkę!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: