Mecz Polska - Portugalia. Tak kibicowały gwiazdy!

2016-07-01 11:32

Za nami mecz Polska - Portugalia. O wyniku spotkania zdecydowały rzuty karne. Niestety, tym razem Reprezentacja Polski przegrała spotkanie i odpadła z Euro 2016. Zobacz, jak biało-czerwonych dopingowały gwiazdy.

Za nami kolejny mecz podczas Euro 2016. Wczoraj w Marsylii Polska zmierzyła się z Portugalią. W drugiej minucie spotkania Robert Lewandowski strzelił gola. W pierwszej połowie Sanches posłał piłkę do naszej bramki, czym zremisował. O zwycięstwie zdecydowały rzuty karne. Niestety tym razem spotkanie wygrała Portugalia.

Tradycyjnie Polską Reprezentację wspierał doping kibiców, którzy w niedzielny wieczór zebrali się przed telewizorami. Szczęściarze mogli obserwować mecz na żywo ze stadionu w Marsylii. Zobacz, jak biało-czerwonych dopingowały gwiazdy.

Zobacz: Zdenerwowana Rodowicz: "To nie był ładny football. Mam dużo żalu do naszych piłkarzy!"

#DoBoju #euro2016⚽ #Poland

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) 30 Cze, 2016 o 9:47 PDT

Polska !!!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dorota Zawadzka (@superniania) 30 Cze, 2016 o 11:45 PDT

Chłopaki ! Bardzo dziękujemy za TOTALNE emocje! byliście wspaniali ! Kuba - dziekuje za wszystkie bramki, za to ze jestes mistrzem! Robert dziekuje za każda, nie tylko 2' minutę ! Fabiański - love! Szacun ! ⚽️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Mucha (@taannamucha) 30 Cze, 2016 o 12:03 PDT