ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Mel B zmuszana do seksu z obcymi. Striptizerka zdradza szczegóły: "Było dziko"

Mel B zmuszana do seksu z obcymi. Striptizerka zdradza szczegóły: "Było dziko"

10.04.2017, godz. 14:35
Melanie Brown z mężem,
Melanie B foto: EAST NEWS

Na światło dzienne wychodzą coraz to nowe fakty z życia Mel B, którą podobno mąż zmuszał do seksu z obcymi. Tym razem szczegóły sprawy przedstawia nam striptizerka, która spędziła upojną noc z Mel i Stephanem.

Rozwód Melanie Brown i Stephena Belafonde będzie z pewnością długo na ustach wszystkich. Przez 10 lat małżeństwa Mel B miała być katowana, szantażowana i zmuszana do seksu z obcymi wbrew swej woli. Tak przynajmniej zeznaje. Innego zdania są natomiast byli kochankowie pary.

Pierwszą osobą, która odważyła się opowiedzieć o ich wspólnej nocy była Lady Victoria Harvey, która twierdzi, że oddawała się cielesnym uciechom z udziałem pary pod wpływem alkoholu. Teraz kolejna osoba, striptizerka Siara Dianda, twierdzi, że poznała Brown i Belafonte podczas pracy w nocnym klubie Golden Mile w Syndey. W rozmowie z Sunday Mirror wyznaje, że Mel B nie wyglądała na zmuszaną do niczego, a nawet dominowała nad mężem. Nasza wspólna noc była dzika. Czuło się, że to Mel B. nosi spodnie i jest szefową w tym związku - czytamy. Potem gwiazda X-Factora zasnęła, zaś jej mąż udał się ze striptizerką na całonocne party. - Nie wyglądało na to, żeby miała coś przeciwko - dowiadujemy się.Jak było naprawdę? Czy para prowadziła otwarty związek? A może Mel B była ofiarą przemocy ze strony męża?

Zobacz: Skandal w MasterChef. Dzieci miały "zaprzyjaźnić się" ze zwierzakami, które później UGOTOWAŁY

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: