ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Melania Trump - najseksowniejsze zdjęcia nowej pierwszej damy [GALERIA]

Melania Trump - najseksowniejsze zdjęcia nowej pierwszej damy [GALERIA]

09.11.2016, godz. 10:14
Melania Trump - pierwsza dama USA
Melania Trump została pierwszą damą Stanów Zjednoczonych foto: EAST NEWS

Melania Trump dwadzieścia lat po przeprowadce do Stanów Zjednoczonych została pierwszą damą. Kim jest i jak wyglądała jej dotychczasowa kariera? Dlaczego wszyscy szukają nagich zdjęć Melanii Trump? Przejrzyj galerię i przekonaj się sam!

Melania Trump nago - to najpopularniejsza fraza wpisywana w przeglądarkach tuż po wygranej Donalda Trumpa w wyborach na prezydenta USA. Kim jest Melania Trump i dlaczego wszyscy są zainteresowani jej nagimi fotkami? Nie da się ukryć, że 46-letnia żona Trumpa jest bardzo atrakcyjną kobietą. Co więcej, Melania ma na swoim koncie rozbieraną sesję w magazynach dla mężczyzn. Po zwycięstwie Trumpa jest też pierwszą żoną prezydenta USA, która pokazała się nago. W 2000 roku na łamach magazynu GQ ukazała się rozbierana sesja Melanii, która pozowała do zdjęć przykuta kajdankami do skórzanej walizki na pokładzie prywatnego samolotu, należącego do Trumpa, wówczas jej narzeczonego. Do zdjęć nagiej Melanii Trump dołączono jej wyznanie: "Jestem przy narzeczonym jak najczęściej i dbam, żeby zawsze był zrelaksowany". Do najszej galerii powyżej tego artykułu wybraliśmy najbardziej seksowne zdjęcia nowej pierwszej damy Stanów Zjednoczonych.

Kim jest Melania Trump?

Do Stanów Zjednoczonych przeprowadziła się dopiero w wieku 26 lat. Urodziła się byłej Jugosławii w 1970 roku jako Melanija Knavs. Była córką komunistycznego notabla. Bardzo szybko zaczęła karierę modelki. Po przeprowadce do Stanów trafiła na okładki najważniejszych pism modowych m.in. Vogue, Harper's Bazaar, British GQ, Ocean Drive. Ślub Donalda Trumpa i Melanii Trump odbył się w 2005 roku. Na przyjęciu weselnym zorganizowanym w luksusowym klubie Mar-a-Lago na Florydzie bawili się m.in. Hillary i Bill Clinton!

ZOBACZ: Donald Trump RODZINA. Pięcioro dzieci, żona Melania [ZDJĘCIA]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: