ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Meller zdradził swoje poglądy na temat uchodźców, jest wielu zaskoczonych

Meller zdradził swoje poglądy na temat uchodźców, jest wielu zaskoczonych

24.06.2017, godz. 18:43
Marcin Meller
Marcin Meller foto: AKPA

Marcin Meller kojarzy się zwykle ludziom jak człowiek apelujący o tolerancję i otwartość. Tymczasem w swoim ostatnim programie publicystycznym zdradził swoje poglądy na temat przyjmowania przez Polskę uchodźców. Jak sam przyznał, jego poglądy w tej kwestii są "prawicowe".

Jak rozpoczął Meller: - Ja na temat uchodźców, imigrantów, islamu w Europie kłóciłem się z większością moich znajomych. Bo moje poglądy sytuują mnie umownie po prawej stronie. Uważam, że sytuacja krajów zachodnich, w których są duże społeczności islamskiej

Następnie kontynuował: - Oburza mnie język czasem rasistowski używamy przez propagandystów władzy i polityków władzy. To jest ohydne. Ale uważam, że skoro tak się złożyło, że nie mamy w Polsce dużych skupisk muzułmanów, to nie to jest zła sytuacja dla Polski w sensie społecznym, politycznym. Powściągliwość przed przyjmowaniem imigrantów muzułmańskich nie jest zła.

Na koniec dodał jeszcze: - Uwielbiam jeździć do krajów islamu, gdy jestem na gościnnych występach. Niekoniecznie chciałbym mieć świat islamu u siebie.

Zobacz także: Natasza Urbańska przyznaje: Umoczyłam pieniądze w biznesie

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: