ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska: Nie w głowie nam teraz dzieci

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska: Nie w głowie nam teraz dzieci

11.09.2012, godz. 12:43
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska
foto:

To dopiero problem. Michał Wiśniewski (40 l.) i Dominika Tajner-Wiśniewska (33 l.) myśląc o ślubie, marzyli również o gromadce pociech. Niestety, ciężka choroba artysty pokrzyżowała im plany. - Na razie nie ma w ogóle takich planów - mówi nam ze smutkiem w głosie Dominika.

O tym, że Michał Wiśniewski kocha dzieci, nie trzeba nikogo przekonywać. Ma już czwórkę dzieci z poprzednich małżeństw. Xaviera (10 l.) i Fabienne (9 l.) ze związku z Martą Mandrykiewicz-Wiśniewską (34 l.) oraz Etienette (6 l.) i Vivienne (4 l.) z małżeństwa z Anną Świątczak-Wiśniewską (35 l.). Po czerwcowym ślubie z Dominiką został również ojcem dla jej syna Maksymiliana (6 l.).

Michał i Dominika jeszcze pół roku temu zastanawiali się nad wspólnym potomkiem. Jednak nowotworowa choroba Michała pokrzyżowała im plany. - Kiedyś powiedziałam, że zastanawiamy się nad dzieckiem, ale na razie nie mamy żadnych konkretnych planów - wyznała "Super Expressowi" Dominika i dodała: - W obecnej sytuacji w ogóle o tym nie myślimy. Może jak wyjaśni się sytuacja z chorobą, znowu wrócimy do tematu, ale na razie nie ma w ogóle takich planów.

Trzy miesiące temu Wiśniewski wyznał, że ma raka. Wszystko zaczęło się od zabiegu wycięcia narośli na pośladku. Badania wykazały, że guz był złośliwy. - Na razie wszystko jest w porządku, za kilka tygodni Michał będzie musiał przejść kontrolne badania, ale lekarze uspokajają nas, że nic złego się nie dzieje - mówi Dominika.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: