ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Michael Jackson sam był ofiarą molestowania. Jako dziecko został zgwałcony?

Michael Jackson sam był ofiarą molestowania. Jako dziecko został zgwałcony?

29.07.2016, godz. 10:35
Michael Jackson - policyjny raport ujawnia mroczną prawdę? Jackson jest seksualnym przestępcą
foto: EAST NEWS

Michael Jackson nie tylko molestował, ale również sam był molestowany? Doktor króla popu w wydanej niedawno książce opowiedział o sekretnej rozmowie.

Michael Jackson na kilka lat przed śmiercią był podejrzany o molestowanie nieletnich. Przeciwko gwiazdorowi toczyło się śledztwo. Ostatecznie sprawa została umorzona. Niektórzy jednak do tej pory twierdzą, że król popu po prostu zapłacił swoim ofiarom za milczenie. O tym, że w rezydencji Michaela Jacksona działy się okropne rzeczy, może świadczyć opublikowany niedawno materiał zdjęciowy. Kontrowersje wokół życia wokalisty nie cichną. Ostatnio książkę ze wspomnieniami wydał lekarz Michaela Jacksona - Conrad Murray. W publikacji znalazł się fragment rozmowy "doktora śmierć" z gwiazdorem.

- Wszyscy zawsze mówili tylko o tym, że byłem bity przez ojca - miał powiedzieć Jackson. - To wszystko prawda, choć jestem pewien, że podobne rzeczy przytrafiają się wielu dzieciom. Ale one nie są gwałcone i zmuszane do sodomii - dokończył. Murray twierdzi, że to właśnie bycie ofiarą gwałtów sprawiło, że w dorosłym życiu muzyk poddawał się ciągłym operacjom plastycznym.

ZOBACZ: Michael Jackson chciał poślubić 12-letnią Emmę Watson!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: