ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Michał Figurski o córce: "Okazała się dojrzałą 13-latką"

Michał Figurski o córce: "Okazała się dojrzałą 13-latką"

11.08.2016, godz. 12:30
Michał Figurski o córce
foto: Fotomontaż AKPA

Michał Figurski jak każdy ojciec jest dumny ze swojej córki. Wylew, którego doznał w 2015 roku, sprawił, że dziennikarz dodatkowo docenił jej dojrzałość. Jak w sytuacji rodzinnego dramatu odnalazła się jego pociecha? "Znacznie lepiej, niż się obawiałem"

Jeszcze trzy lata temu Michał Figurski obawiał się, że woda sodowa uderzy do głowy jego nastoletniej córki. Sonia Figurska otrzymała wtedy prowadzenie własnego programu "I love Violetta" na kanale młodzieżowym Disney Chanel. Dziewczynka z pracą przed kamerą poradziła sobie doskonale. Jednak ostatnie kilka miesięcy postawiły Sonię przed innym o wiele poważniejszych wyzwaniem. Dziewczynka musiała szybko wczuć się w problemy dorosłych ludzi. Michał Figurski we wrześniu 2015 roku doznał wylewu. Na początku lekarze przygotowywali rodzinę na najgorsze. Na szczęście wola życia zwyciężyła. Figurski obudził się ze śpiączki. Potem stopniowo 'dochodził do siebie'. Do tej pory prezenter uczęszcza na rehabilitację, by wrócić do pełnej sprawności. Ma problemy z poruszaniem się, jeździ na wózku. W tych ciężkich chwilach może liczyć na wsparcie najbliższych. Jak z chorobą taty radzi sobie nastoletnia Sonia?

- Znacznie lepiej, niż się obawiałem. Okazała się bardzo dojrzałą 13-latką. Bardzo silną. Bardzo kochającą. Jest nieprawdopodobnie troskliwa. Nie pozwala mi wstać z fotela, natychmiast podbiega, żebym się, broń Boże, nie przewrócił. Myślałem, że dziewczynki w jej wieku interesują się ciuchami, chłopakami i serialami. A ona na każdym kroku daje dowody olbrzymiej dojrzałości. Potrafi poważnie rozmawiać o swojej przyszłości, zdrowiu, o naszych rodzinnych stosunkach, które są utrudnione przez rozwód. Jako ojciec jestem z niej bardzo dumny. Naprawdę, mimo tych wszystkich perypetii, jestem szczęśliwym człowiekiem - wyznał Michał Figurski w rozmowie z reporterami programu "Uwaga".

ZOBACZ: Czy Michał Figurski wróci do Odety Moro? "Ciężko powiedzieć, jak będzie..."

Źródło: UWAGA! TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: