ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Michał Kwiatkowski już po ślubie z partnerem. Dumny brat publikuje WIDEO

Michał Kwiatkowski już po ślubie z partnerem. Dumny brat publikuje WIDEO

29.07.2017, godz. 17:06
Michał Kwiatkowski już po ślubie. Dawid Kwiatkowski publikuje wideo
foto: print screen Instagram

Michał Kwiatkowski już po ślubie! Starszy brat Dawida Kwiatkowskiego poślubił swojego wieloletniego partnera Maxima. Ceremonia gejowskiej pary odbyła się w Paryżu. Dawid Kwiatkowski opublikował krótki film ze ślubu brata.

Michał Kwiatkowski poślubił swojego partnera Maxima Assenzę. Zdjęcia z ceremonii ślubu gejowskiej pary opublikował młodszy i bardziej popularny brat muzyka - Dawid Kwiatkowski. Jeszcze przed ślubem Michała na Instagramie Dawida pojawił się następujący wpis: "Dziś mój brat wychodzi za mężczyznę swojego życia. Dziś jest jego dzień!!! Jest najszczęśliwszy i to jest najważniejsze. Trzymajcie kciuki za całą ceremonię!". Już po ślubie Michała Kwiatkowskiego na profilu jego brata pojawiło się wzruszające nagranie:

 

Kim jest mąż Michała Kwiatkowskiego?

Maxim Assenza jest Francuzem o osiem lat młodszy od swojego wybranka. Mężczyzna zajmuje się castingami do programów rozrywkowych. Przypomnijmy, że Michał Kwiatkowski w 2003 roku zgłosił się do udziału we francuskim programie Star Academy, znanym w Polsce jako Fabryka Gwiazd, wysyłając do siedziby telewizji nagranie swojego wykonania piosenki „Ainsi soit je” Mylène Farmer i ostatecznie zakwalifikował się do programu. W trakcie udziału w talent show wystąpił na scenie z takimi artystami, jak m.in. Elton John, Phil Collins i Ricky Martin. Ostatecznie doszedł do finału programu, w którym zajął drugie miejsce. Zwyciężczyni programu, Élodie Frégé, zdecydowała się podzielić główną nagrodą z wokalistą.

ZOBACZ:Michał Kwiatkowski zdradza jak wyglądają oświadczyny gejów

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: