ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Michał Kwiatkowski o swoim ślubie: Nic nie mamy przygotowane, to katastrofa!

Michał Kwiatkowski o swoim ślubie: Nic nie mamy przygotowane, to katastrofa!

20.11.2016, godz. 08:06
Michał Kwiatkowski oświadczył się ukochanemu
foto: Michał Kwiatkowski/Facebook

Michał Kwiatkowski i Maxim Assenza biorą ślub już w lipcu! A tymczasem nie mają nic przygotowane. Podobno obydwoje dużo pracują i po prostu nie mają czasu na zorganizowanie części nieformalnej.

Michał Kwiatkowski wraz z narzeczonym pojawili się w studio Dzień Dobry TVN, żeby promować swój związek. Para bierze ślub już w lipcu, ale mają zorganizowaną tylko formalną część. - Wszystko odbędzie się w urzędzie cywilnym w Paryżu, w naszej dzielnicy, którą uwielbiamy - mówi Kwiatkowski. Wokalista dodaje, że niestety nie zorganizowali części zabawowej. A mają już bardzo mało czasu do lipca! - To katastrofa, mamy bardzo mało czasu, ale oboje dużo pracujemy - słyszymy.

A jak doszło do poznania i miłości między Kwiatkowskim a Assenzą? - W moim przypadku była to miłość od pierwszego wejrzenia. Wszyscy, którzy patrzą na Maxima, rozumieją mnie i to, co przytrafiło mi się w środku. Reakcja ze strony rodziny i przyjaciół jest niesamowicie pozytywna. Muszę też mówić o mediach. Media są ważną częścią mojego życia. Spotkaliśmy się z bardzo pozytywną reakcją, jestem wzruszony. Będziemy mieszkać we Francji, rodzina bardzo ceni mojego przyszłego małżonka - opowiedział.

Zobacz: Michał Kwiatkowski zdradza jak wyglądają oświadczyny gejów

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: